nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
YESforLOV UNISEX LUBRICANT sildoš

YesForLov UNISEX LUBRICANT neierobežots svaigums

YesForLov Mitrinošs lubrikants

YESforLOV Neierobežota svaiguma unisex smērviela ir izstrādāta kā hipoalerģiska smērviela uz ūdens bāzes, kas piedāvā mitrinošu intīmo kopšanu.

Ražotājs: YESforLOV
Kods:
24.50
Īsta svaiguma sajūta
YESforLOV neierobežotā svaiguma unisex smērviela abiem partneriem sniedz nevaldāmu brīvību, stimulējot uzbudinājumu un pagarinot sniegumu, pateicoties tā aukstajam efektam.
 
Intīmai kopšanai paredzēta formula
Hialuronskābei, ko īpaši izmanto pretgrumbu ārstēšanā, ir galvenā loma intīmo zonu mitrināšanā (ISO 10993-5 un 10993-10 standarti). Mēs to esam apvienojuši ar glicerīnu, kas atzīts par tā eļļošanas spēju. Ideāla šo divu sastāvdaļu deva padara jūsu intīmās zonas ievērojami mitrinātākas un dabiski kompensē ilgstošu vai īslaicīgu intīmo sausumu. Alvejas nomierinošie ieguvumi nodrošina, ka jūsu intīmās attiecības ir ērtas katru dienu. Alantoīna dziedinošā darbība, kas veicina šūnu atjaunošanos, garantē ilgstošu kopšanu un labsajūtu.
 
Dabiska, nelīpoša tekstūra
Mūsu intīmā gēla delikātā formula ir izstrādāta tā, lai tā būtu pēc iespējas tuvāk maksts radītajiem intīmajiem izdalījumiem. Izmantojot nepārspējamo komfortu, ir viegli aizmirst, ka to izmantojat.
 
Ilgstoša eļļošana
Neierobežotā svaiguma unisex smērviela ir bagātināta ar spēcīgām aktīvām sastāvdaļām, kas absorbē un aiztur ūdeni, lai jūs varētu izjust savu seksualitāti.
 
Savietojams ar seksa rotaļlietām un prezervatīviem
Mūsu smērviela ir savietojama ar prezervatīviem (NF S97-034 standarts) un visām seksa rotaļlietām un aksesuāriem.
 
Fizioloģiski pielāgots pH
Mūsu intīmais želeja ir izstrādāta, lai pielāgotos jūsu maksts floras pH, lai novērstu traucējumus, kas varētu izraisīt bakteriālas infekcijas vai mikozi.
 AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.