Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

YESforLOV Intīmā mitrinošais lubrikants ir izstrādāta kā hipoalerģiska, uz ūdens bāzes izgatavota smēreļļa, kas nodrošina intīmu mitrināšanu.

Ražotājs: YESforLOV
Kods: 3700444603221
21.50
Intīmai kopšanai paredzēta formula
Hialuronskābei, ko īpaši izmanto pretgrumbu ārstēšanā, ir galvenā loma intīmo zonu mitrināšanā (ISO 10993-5 un 10993-10 standarti). Mēs to esam apvienojuši ar glicerīnu, kas atzīts par tā eļļošanas spēju. Ideāla šo divu sastāvdaļu deva padara jūsu intīmās zonas ievērojami mitrinātākas un dabiski kompensē ilgstošu vai īslaicīgu intīmo sausumu. Alvejas nomierinošie ieguvumi nodrošina, ka jūsu intīmās attiecības ir ērtas katru dienu. Alantoīna dziedinošā darbība, kas veicina šūnu atjaunošanos, garantē ilgstošu kopšanu un labsajūtu.
 
Dabiska, nelīpoša tekstūra
Mūsu intīmā gēla delikātā formula ir izstrādāta tā, lai tā būtu pēc iespējas tuvāk maksts radītajiem intīmajiem izdalījumiem. Izmantojot nepārspējamo komfortu, ir viegli aizmirst, ka to izmantojat.
 
Ilgstoša eļļošana
Intīmo mitrinošo smērvielu ir bagātinājis ar spēcīgām aktīvajām sastāvdaļām, kas absorbē un aiztur ūdeni, lai jūs varētu izjust savu seksualitāti.
 
Savietojams ar seksa rotaļlietām un prezervatīviem
Mūsu smērviela ir savietojama ar prezervatīviem (NF S97-034 standarts) un visām seksa rotaļlietām un aksesuāriem.
 
Fizioloģiski pielāgots pH
Mūsu intīmais lubrikants ir izstrādāts, lai pielāgotos jūsu maksts floras pH, lai novērstu traucējumus, kas varētu izraisīt bakteriālas infekcijas vai mikozi.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.