Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

YESforLOV dabiskā unisex smērviela ir organiska un dabiska smērviela, kas izgatavota no 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļām un 96% no organiskas izcelsmes atbilstoši ISO 16128 standartam. Tas dabiski veicina baudu un intīmo labsajūtu.

Ražotājs: YESforLOV
Kods: 3700444604907
24.50
Dabiskākā smērviela YESforLOV smērvielu klāstā
Atsaucoties uz ISO 16128, dabīgā unisex smērviela satur 98% dabiskas izcelsmes sastāvdaļas un 96% organiskas izcelsmes (izņemot ūdeni). Tās formula nav kairinoša, nesatur smaržas, krāsvielas, silikonu vai minerāleļļu. Konservanti tiek izmantoti, lai kavētu mikroorganismu (baktēriju un maksts mikozes) attīstību. Visi produkti ir dabiski, un tos ir apstiprinājusi COSMOS un organiskās etiķetes.
 
Formula, kas iecerēta kā intīma kopšana
Salvijas labvēlīgā darbība apvienojumā ar alveju aktīvi palīdz mīkstināt, nomierināt intīmas gļotādas un efektīvi apkarot dehidratāciju, niezi un diskomfortu.
 
Tiem, kas meklē dabīgu eļļošanu
Mūsu organiskā intīmā gēla delikātā formula ar alvejas bāzi ir veidota tā, lai tā būtu tik tuvu intīmām sekrēcijām, ko rada maksts. Tā dabiskā un nelīpošā tekstūra rada nepārspējamu komfortu, kas uzlabo seksuālo baudu un satraukumu, vienlaikus atvieglojot intīmas attiecības. Ir viegli aizmirst, ka to izmantojat.
 
Savietojams ar seksa rotaļlietām un prezervatīviem
Mūsu smērviela ir savietojama ar prezervatīviem un visām seksa rotaļlietām un aksesuāriem.
 
Fizioloģiski pielāgots pH
Mūsu dabīgā smērviela ir izstrādāta, lai pielāgotos jūsu maksts floras pH, lai novērstu traucējumus, kas varētu izraisīt bakteriālas infekcijas vai mikoziAMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.