nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: White Glo
Kods:
10.58

Dienas un nakts zobu pasta 24 h aizsardzība

Divas jaunas revolucionāras zobu pastas, kas pilnībā mainīs Jūsu zobu tīrīšanas paradumus. White Glo ir īpaši izstrādājuši šo produktu formulas, lai apmierinātu atšķirīgās mutes kopšanas prasības gan dienas, gan nakts laikā, garantējot aizsardzību 24 stundu garumā.

Gan nakts gels, gan dienas zobu pasta sniedz pilnīgu fluorīda aizsardzību, turklāt šajos produktos nav cukura, un tos var droši lietot ikdienā.

NAKTS GELS atsvaidzina elpu un muti, palīdz novērst sliktu elpu no rīta

AR ZAĻO TĒJU — ĪPAŠI EFEKTĪVU ANTIOKSIDANTU

Norādījumi: pirms gulētiešanas tīriet zobus un mēli ar īpašajiem White Glo Flosser zobu diega kociņiem, lai notīrītu no zobiem un zobu starpāmaplikumu, kas rada nepatīkamu elpu. Lietojiet kopā ar White Glo dienas zobu pastu. Sastāvā ir nātrija monofluorfosfāts 0,76 % masas daļa (1000 fluorīda miljonās daļas).

DIENAS ZOBU PASTA balina, piešķir mirdzumu un spodrin ar vaska mikroaizsargkārtu

Norādījumi: Katru rītu tīriet zobus ar šo zobu pastu, lai balinātu un spodrinātu zobus, kas zaudējuši savu sākotnējo baltumu. Vaska mikroaizsargkārta padara zobu emalju mirdzošu un palīdz novērst pārtikas un dzērienu radītu traipu veidošanos. Lietojiet kopā ar White Glo nakts gelu. Sastāvā ir nātrija monofluorfosfāts 0,76 % masas daļa (1000 fluorīda miljonās daļas).

NAKTS GELA SASTĀVDAĻAS: sorbīts, ūdens, silīcija dioksīds, nātrija laurilsulfāts, smaržvielas, celulozes sveķi, PEG-32, pentanātrija trifosfāts, nātrija saharīns, tējas koka lapu eļļa, nātrija monofluorfosfāts, CI 42090 (zilā krāsviela Blue I).

DIENAS ZOBU PASTAS SASTĀVDAĻAS: kalcija karbonāts, ūdens, sorbīts, silīcija dioksīds, glicerīns, nātrija laurilsulfāts, pentanātrija trifosfāts, smaržvielas, Chondrus crispusekstrakts, celulozes sveķi, nātrija saharīns, karnaubas vasks, nātrija monofluorfosfāts, CI 77891 (titāna dioksīds).

6 gadus veciem vai jaunākiem bērniem: zobi jātīra, uzklājot uz zobu birstes zirņa lieluma zobu pastas daudzumu, vecāku uzraudzībā, lai bērns norītu pēc iespējas mazāk zobu pastas. Ja fluorīds tiek uzņemts no citiem avotiem, konsultējieties ar zobārstu vai ģimenes ārstu. Par šīs zobu pastas piemērotību grūtniecēm un bērniem, kas nav sasnieguši 12 gadu vecumu, ir jākonsultējas ar ārstu.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.