nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: THE SKIN HOUSE
Kods:
21.90
Maska nakts lietošanai ar jūras kolagēnu ir piemērota visiem ādas tipiem, tā ir derīga visās 6-8 stundas, šajā laikā, kad mēs esam miegā. Miega režīms ir laiks, ko mūsu ķermenis izmanto atpūtai un atveseļošanai. Tas bija šajā laikā dziļai ietekmi visos ādas slāņos laikā un ir nakts maskas. Uztura sastāvdaļas maskām naktī un iekļūt dziļāk ādā un ātri uzsūcas to. Maska satur jūras kolagēnu, jūras aļģu ekstrakts, kas palīdz atjaunot ādas elastību, gludumu, un izplatīt veselīgu mirdzumu. Jūras kolagēns ir vistuvākā kompozīcijas uz kolagēna ietverto cilvēka epitēlija šūnas. Sakarā ar šo apbrīnojamo īpašības, jūras kolagēns ir labākais uztverei cilvēka ādas. Papildus pieplūdumu kolagēna ādas šūnas palīdz viņai palikt ilgāk elastīga, gluda, zīdaina, atbalsta toni, stiprina ādas turgoru. Nakts maska ​​ir viegli lietojama un palīdz uzturēt mitrumu šūnās. Pērļu ekstrakts nodrošina ādas spīdumu.
 
Kā lietot?
 
Pēc mazgāšanas un izmantošanas tonera piemērot masku ar kolagēnu, 5-10 minūtes pirms gulētiešanas, piemērot to vienmērīgi. No rīta mazgājiet ar vēsu ūdeni. nakti apslēptu izmanto 1-2-3 reizes nedēļā pēc primāro aprūpi (toniks seruma emulsija saldējuma) piemērošanu.
 
Piemērots visiem ādas tipiem.
 
Sastāvs: ūdens, glicerīns, glicerīna poliakrilāta, dimetikons, cyclomethicone, dipropilēnglikola, 1,2-heksāndiola, PEG-240 / kopolimērs geksaetilen detsiltetradetset diizocianāta bis-PPG-20-esteris 26-butet-26, PEG-40-hidrogenētu rīcineļļu, hidroksīds kālija, hidrolizēts kolagēns, stirola / PVP kopolimērs, karbomērs, jūras ūdens, perlamutra ekstrakts, butilēnglikola, izvilkums no brūns aļģu Ecklonia Cava, ekstrakta brūns aļģu Hizikia fusiforme, ekstrakti zaļaļģu Codium tomentosum, ekstraktu sarkano jūras ūdeni pieauga Gelidium Cartilagineum, dinātrija EDTA, Ethylhexylglycerin, aromatizētāju.
 
Apjoms: 100mlAMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.