Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: Xlash
Kods:
81.00 €
65.61 Akcija!-19%

XLASH SERUM - Novatorisks skropstu augšanu uzlabojošs serums, kurš, kā ir pierādīts, pēc 28 dienām stimulē garāku, biezāku skropstu augšanu. Zinātniski izstrādāts ar dabīgiem ekstraktiem, Xlash satur aktīvās sastāvdaļas, lai veicinātu skropstu garumu, apjomu un to stāvokli. Labākie rezultāti ir pēc 4-6 nedēļām.

Lietošana: Notīriet kosmētiku vai citus kosmētikas līdzekļus no sejas, izņemiet kontaktlēcas. Nomazgājiet rokas un seju ar maigām ziepēm. Uzklājiet plānu, vienmērīgu Xlash slāni uz augšējo skropstu saknēm vienā nepārtrauktā kustībā. Lietojiet serumu vienreiz dienā. Vēlams pirms gulētiešanas.

XLASH MASCARA - Tām, kurām ir nepieciešama multifunkcionāla skropstu tuša, noteikti ir jāiegādājas Xlash. Tā nodrošinās Jums dramatisku, kopjošu un skaistu efektu katru dienu. Stipri pigmentētā Xlash skropstu tuša ir bagātināta ar vitamīniem, lai, izceļot skropstas, vienlaicīgi dotu tām spēku un elastību.

Xlash skropstu tuša ir bagātināta ar E un B6 vitamīniem, tā aptver katru skropstu ar ogļu melnuma krāsu, nodrošina skropstas ar būtiskām uzturvielām, kas palīdz uzturēt un novērst to lūšanu. Spīdīgā formula pārklāj skropstas bez kamoliņu veidošanās vai salipšanas, tādējādi radot izteiksmīgu efektu.

Xlash skropstu tušu var viegli noņemt ar acu kosmētikas līdzekli un tīriem kokvilnas vates diskiem.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.