Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: MARENCE
Kods: 4751030520452
12.00

MARENCE saldūdens zaļās dūņas satur bioloģiski aktīvas vielas, kas cilvēka organismā iedarbojas šūnu līmenī. Dūņu ķīmiskā sastāva analīze ir pierādījusi bagātīgu organisko vielu klātbūtni, tostarp pilnu aminoskābju kompleksu, vitamīnus C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, PP, rutīnu, dabīgos antioksidantus, humīnskābes, lipīdus, fulvoskābes, taukskābes un enzīmus, kā arī makro un mikroelementus. 

Dūņas ir komplicēta sistēma, kas sastāv no ūdens, minerālvielām, organiskajām vielām un mikroorganismiem. Dūņu šķidrumā gandrīz vienmēr ir sastopami tādi katjoni kā kalcija, magnija, amonija u.c. joni, anjoni - hidrogēnkarbonāta, hlorīda, sulfātu joni. Dūņu šķidrumā ir arī mikroelementi - varš, bārijs, mangāns u.c.

Šis plašais bioloģiski aktīvo vielu, mikroelementu un organisko vielu spektrs ļauj MARENCE zaļās dūņas izmantot dziedniecības nolūkos.

MARENCE saldūdens zaļo dūņu pielietošana aplikāciju veidā

Marence zaļās dūņas ir piemērotas sportistiem un aktīviem cilvēkiem pēc muskuļu pārslodzes, dažādām sporta traumām un mikrotraumām (muskuļu un saišu sastiepumiem, locītavu mežģījumiem).

MARENCE dūņu aplikācijas ir speciāli veidotas un piemērotas uzklāšanai uz locītavām (plecs, elkonis, plauksta, pirksti, gūža, celis, pēda). Tās var uzklāt lokāli uz jebkuras citas ķermeņa daļas (izvairoties no sirds apvidus). Dūņas uzlabo cirkulācijas un vielmaiņas procesus, veicinot audu reģenerāciju, muskuļu relaksāciju un uzlabojot locītavu kustību apjomu. Dūņu aplikācijas palīdz mazināt iekaisumu, tūsku un sāpes, ļaujot ātrāk atgriezties pie ierastajām aktivitātēm un hobijiem.

Pirms lietošanas iesakām konsultēties ar savu ārstu.

Lietošana

Sporta pārslodzes un traumu gadījumos (akūts process) dūņu aplikācijas nesilda! Uzklāj uz problemātiskās vietas un aptin ar pārtikas plēvi.  
Procedūras ilgums: 40–60 minūtes, ne retāk kā 3x nedēļā. Pēc procedūras dūņu aplikācijas noņem un noslauka ādu ar dvieli vai salveti.
Gan dziedniecības, gan profilakses nolūkos, dūņu aplikāciju terapijas kursu vēlams veikt 2x gadā (10–12 procedūras). 
 
Ievērot: pēc dūņu aplikāciju procedūras ir ieteicams uzkavēties telpā un atpūsties 15–30 minūtes, kā arī ir ieteicams izvairīties no krasas
temperatūras maiņas. 
 AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.