nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Kafijas automāts Gaggia Anima CMF, RI8760/01

Kafijas automāts Gaggia Anima Classic, OTC RI8759/01

Kafijas automāts Gaggia Velasca
Ražotājs: Gaggia
Kods:
565.00
Pilnībā automātisks kafijas automāts Gaggia "Anima Classic OTC", RI8759 / 01
 
Vai vēlaties kaut kādā veidā baudīt pārsteidzoši gardu kafiju no iecienītākās kafijas veikala? Ar šo pilnībā automātisko kafijas automātu Gaggia "Anima Classic OTC" jūs bez piepūles, ārkārtīgi ātri un viegli pagatavosit līdz pat 5 veidu perfektas garšas kafiju, kafiju ar pienu vai kapučīno, pat neizejot no mājām. Jūs varat arī vienkārši uzliet ūdeni tējai ar ierīci.
 
100% itāļu kvalitāte
 
Izvēloties Gaggia kafijas aparātus, jūs izvēlaties bezkompromisa itāļu aizraušanos ar espresso kafiju un senas tradīcijas - pagatavot visaugstākās kvalitātes kafiju.
 
Ideāli piemērots kapučīno kafijas pagatavošanai
 
Kafijas automātam ir piena trauks, kas ar vienu pogas palīdzību palīdzēs pagatavot iecienīto kapučīno kafiju ar lielisku garšu. Piena trauka lietošana ir ārkārtīgi higiēniska, jo ierīcei ir integrēta trauku tīrīšanas funkcija, un trauku var noņemt un uzglabāt piena ledusskapī.
 
Pagatavojiet 5 dzērienu veidus
 
Gaggia Anima Classic ārpusbiržas kafijas automāts ļaus jums atklāt jaunu dažādu kafijas garšu pasauli, neizejot no mājām. Izmantojot šo funkcionālo kafijas automātu, jūs varēsiet pagatavot espresso, garu espresso, kapučīno saputotu pienu latte kafijai vai vienkārši pagatavot karstu ūdeni tējai.
 
Intuitīva vadība
 
Plašais, dzidrais un ērtais ierīces vadības panelis ļaus jums bez raizēm nekavējoties atrast vēlamo kafijas veidu, izvēlēties to un ar pogas pieskārienu uzreiz baudīt iecienīto dzērienu.
 
Atmiņas funkcija
 
Šis pilnībā automātiskais kafijas automāts ļaus jums vēl vairāk personalizēt savus hobijus. Ierīce atcerēsies jūsu iecienītā dzēriena lielumu, un jūs to varēsit izvēlēties ļoti ātri - tikai ilgāku laiku turot nospiestu vēlamā dzēriena pogu. Šī novatoriskā funkcija paātrinās un atvieglos ikdienas kafijas pagatavošanu.
 
Keramikas slīpmašīnas
 
Izturīgā un ilgstošā 100% keramikas dzirnaviņas ir paredzētas kafijas pupiņu tīrākās garšas iegūšanai, izvairoties no pārkaršanas un sadedzināšanas. Izvēlieties starp dažādām malšanas funkcijām: no mazākās līdz spēcīgākajai, līdz lielākajai un maigai kafijai.
 
OptiAroma
 
Šī ekskluzīvā funkcija ļauj jums izvēlēties kafijas aromāta intensitāti un baudīt ne tikai parasto kafiju, bet arī radīt kafijas dzērienus, izvēloties no 5 kafijas daudzuma variantiem.
 
Ātra sildīšana
 
Gaggia Anima Classic OTC kafijas automāta ātras sildīšanas katls nodrošina to, ka karstu dzērienu varat baudīt negaidot.
 
Ekskluzīvas kafijas automāta funkcijas un specifikācijas:
 
• OptiAroma funkcija: 5 iespējas.
 
• Pielāgojami kafijas padeves krāni: 110–150 mm.
 
• Dažādas rupjības slīpēšanas izvēle.
 
• Mašīna sagatavo 5 dažādu veidu dzērienus.
 
• Spiediens: 15 bāri.
 
• Kafijas temperatūras izvēle: 3 līmeņi.
 
• Slīpēšanas raupjuma izvēle: 5 līmeņi.
 
• Ūdens tilpums: 1,8 l.
 
• Piena tilpums: 0,5 l.
 
• Kafijas pupiņu trauks: 250 g.
 
• Izmēri: 22,1 x 34 x 43 cm.
 
• Svars: 8,7 kg.
 
• Spriegums un jauda: 230 V, 50 Hz, 1500 W; 120 V, 60 Hz, 1850 W.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.