nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
pret matu izkrišanu - SPECTRAL.RS matu augšanas losjons 60ml

pret matu izkrišanu - Revita šampūns matu augšanai 205 ml

Gēla tops un bāze LAYLAGEL
matu izkrišana, difūza, androgēna, krīt mati, matiem, serums, šampūns, pret matu izkrišanu, revita, ds laboratories, spectral, kosmētika, šampūns, nioxin, serioxyl

pret matu izkrišanu. Revitas iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

Ražotājs: DS Laboratories
Kods:
22.95 €

Šampūns pret matu izkrišanu DS Laboratories Revita vīriešiem un sievietēm.

 

Revita iedarbība sākas jau kopš pirmās lietošanas dienas, un ir uzskatāms par vienu no visefektīvākajiem mūsdienu šampūniem, kuri stimulē matu augšanu un to kvalitātes uzlabošanos.

  •  Efektīva augšanas stimulatoru, antioksidantu, inhibitoru DGT kombinācija novērš matu izkrišanu un uzlabo matu augšanu.

  • pretsēnīšu komponenti nodrošina pretseborejas iedarbību, likvidējot blaugznas.

  • Mitrinošie komponenti un aminoskābes uzlabo mata stiegras.

  • Nesatur nātrija laurilsulfātu un nātrija laureāt sulfātu (SLS/SLES)- ar piemītošām maigām mazgāšanas īpašībām.

Revitas izmantošana ir ieteicama difūzās matu izkrišanas gadījumā (pēc pārciestā stresa, operācijas, narkozes, saslimšanas), kompleksās androģenētiskās alopēcijas ārstēšanā.

Revitas komponenti tika atlasīti, ņemot vērā to īpašības, kvalitāti un efektivitāti. Revitas sastāvā ir tādas dārgas sastāvdaļas, kā kofeīns- 0,4%, Pyrus Malus (ābele) sēklu ekstrakts- 1,0% un spin lamatas, kuras apspiež brīvos radikāļus dzīvības sistēmās, kā arī citas augstas efektivitātes līmeņa sastāvdaļas, tādējādi padarot Revitu par unikālu savas kategorijas produktu.

Plašāka informācija par preparāta sastāvdaļām ir atrodama lietošanas instrukcijā.

Lietošana: nelielu daudzumu šampūna ieziest mitros matos, masējošām kustībām saputot 1- 2 minūšu ilgumā, pēc tam rūpīgi izskalot ar ūdeni. Šampūnu var lietot ikdienā.

Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu.

 

Vairāk info ŠEIT!!!

  • nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.