nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
LAYLA ACRYL GEL Akrila un gēla hibrīds, modelēšanai (KOMPLEKTS)

BES SPECIAL EFFECTS HAIR GRAFFITI CREATIVE STYLING 19 WET-IT ŽELEJA Želeja mitru matu efektam ar vidēju fiksāciju, 200ml

Magnētiskais Manikīrs - nagu laka ar magnētu - Layla Cosmetics Magneffect
Ražotājs: BES Beauty & Science
Kods:
9.50 €

Mitrs matu efekts var izskatīties labi gan ikdienā, gan arī profesionālā vidē. Tas ir ideāls veids, kā padarīt Jūsu matus viegli pamanāmus un pie reizes arī piešķirt Jums cilvēku uzmanību. Viens produkts, kas palīdzēs Jums sasniegt šo izskatu, nesalipinot matus, taču joprojām piedodot to seksīgo un ikdienas izskatu Jūsu matiem ir – BES Wet-It želeja. Tā būs piemērota gan īsiem, gan mazliet garākiem matiem; gan sievietēm, gan vīriešiem. Tam nav nozīmes. Tā būs ideāla visiem dzimumiem un vecumiem. Saglabājiet savu matu sakārtojumu visas dienas garumā pateicoties vidējai fiksācijai.

Formula satur polihidroksipropilēna polimērus, kas padara želeju ļoti viegli lietojamu un tajā pat laikā nenosver matus. Želeja maigi nosēžas uz matu virsmas, bez papildus iespiešanās matu struktūrā, radot mitru matu efektu, kas neiztvaikos dienas laikā. Neuztraucieties par to, ka Jūsu “mitrie” mati var kļūt par “sausiem” matiem.

Aromātiskās notis: Maiga kalnu/meža ogu smarža.

Fiksācijas pakāpe: 2

Lietošana: Iesmērēt vajadzīgo daudzumu BES Wet-It želeju mitros vai sausos matos un ieveidot tos pēc Jūsu vēlmes.

Tilpums: 200ml

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.