nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: INCAROSE
Kods:
21.00
Koncentrāts, Reģenerējoša un pretnovecošanās cilmes Šūnas - IncaRose
IncaRose ir itāļu aptieka zīmols, kas darbojas ar modernu tehnoloģiju, lai uzlabotu ādas stāvokli, sejas un lūpām.
IncaRose piedāvā luksus procedūras jūsu sejas. To sinerģiskā kombinācija cilmes šūnas, vīnogu, Ābolu un Gardenia augsta koncentrācija sastāvā, aizsargā ādu no vecuma mēdz lēni to update funkciju šūnās. Konsekventu piemērošanu produktu dod audi uz sejas un kakla un kakla, palielināt vitalitāti un uzlabot vispārējo ādas ārējo izskatu. Šķidruma koncentrāts, kas arī palīdz cīnīties pret ādas novecošanos, samazinot novecošanās pazīmes.
Satur:
1. Cilmes šūnas Gardenia šūnas meristemáticas Gardenia piedāvā plašu un svarīgi aizsargāt ādas kolagēnu. Tie darbojas pēc tiem trīs līmeņos, lai kompensētu normālu zaudējumu kolagēna laikā no vecuma: no vienas puses, atbalsta procesu sintēzi, un, no otras puses, samazināt noārdīšanās un kavēt sintēzi colagenasa.
2. Ābolu cilmes šūnas-Šveice: meristemáticas šūnas, ko izmanto šo dizainparaugu tika iegūtas no retu Šveices ābolu, un pēc tam kapsulā, liposomes, ļaujot, lai palielinātu iespēju apgūt un saderība ar ādu. Baudīt atjaunojošu efektu un anti-novecošanos, veicina šūnu procesus uz ādas, kavēšanas gados, kas iet
3. Cilmes šūnas Vīnogas: šūnas meristemáticas vīnogas bija palielinājies zaļās ogas nav nogatavojušās vīnogas ir īpašas, jo augu šūnas ir izdzīvošanas ir daudz lielāks, un līdz ar to lielāku izaugsmes potenciālu, nekā šūnām, kas iegūti no augļiem un gatavām vīnogām. Tie darbojas uz ādas šūnām, sniedz enerģiju un aizsardzību, tajā pašā laikā stimulē šūnu atjaunošanu.
 
 
Piemērots: Nobriedušai ādai un/vai grumbas.
Lietošanas metode: uzklājiet uz attīrītas sejas pirms gulētiešanas. Nav nepieciešams patvērums.
Satur: 15 ml.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.