nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
28.00

Koncentrēts līdzeklis ar vakamē brūnaļģu ekstraktu. Tā dabiskie komponenti palīdz nostiprināt matus, atjauno to dinamismu ādas līmenī, novērš konkrētus matu izkrišanas iemeslus. Mati atkal kļūst koši un spēcīgi.


Lietošanas pamācība: ar pievienoto aplikatoru uzklāt visu ampulas saturu uz galvas ādas un ar pirkstiem iemasēt tajā, līdz līdzeklis pilnībā iesūcies.


Lietošanas biežums: pirmajā mēnesī 3 ampulas nedēļā, izlaižot katru otro dienu. Pēc tam – 1 ampula nedēļā 3 mēnešu laikā. Procedūru ieteicams veikt sezonu maiņas laikā – pavasarī vai rudenī.


Uzmanību! Produkts var radīt īslaicīgu ādas apsārtumu, kas ir normāli un izzūd 20 minūšu laikā. Nepieļaujiet līdzekļa iekļūšanu acīs un uz gļotādām! Preparātu nedrīkst norīt! Pēc lietošanas rūpīgi nomazgājiet rokas. 


Aktīvie komponenti: hidrolizēti sojas proteīni. Vakamē ekstrakts, pūšļaļģes ekstrakts, multivitamīnu komplekts (burvju lazdas un arnikas destilāts, B5, B3, B1, A, E un N vitamīni), ēterisko eļļu maisījums (krūzmētra, piparmētra), hidrolizēts kreatīns, glutamīns, metionīns.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.