nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
53.00 €
42.40 Akcija!-20%

Maskai ir divu veidu iedarbība – tā darbojas kā antioksidants un drenāža. Īpaši ieteicama gadījumos, kad celulīta rašanos izraisījusi tūska un lieka šķidruma uzkrāšanās gurnu un sēžamvietas rajonā. Maskas sastāvā ietilpstošās jūras aļģes uzlabo mikrocirkulāciju un limfodrenāžu, stimulē lipolīzi. Produkts ir bagātināts ar jūras sāli, kas sekmē liekā šķidruma izvadīšanu, turklāt sāls granulas, viegli masējot, rada pīlinga efektu un pastiprina bioloģiski aktīvo elementu iekļūšanu ādā, kas kļūst gluda un līdzena.

 
Aktīvie ingredienti: GUAM jūras aļģu ekstrakts, jūras sāls, efejas un zirgkastaņas augu ekstrakti, citronu eļļa, kofeīns, apelsīnu eļļa, raudenes eļļa. 


Lietošanas pamācība: pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt masku uz problemātiskajām zonām, ietīt tās pārtikas plēvē un paturēt 10–15 minūtes. Noņemt plēvi un nomazgāt masku ar siltu ūdeni. Ietīšanas procedūras rezultātu vēlams nostiprināt, uzklājot uz ādas GUAM nostiepjošo gēlu. 


Lietošanas kurss: pirmās trīs procedūras veikt trīs dienas pēc kārtas, tālāk – divas dienas izlaižot. Pavisam kopā jāveic 10–12 procedūras. Sasniegtā rezultāta uzturēšanai pēc kursa beigām ieteicama viena procedūra nedēļā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.