nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
GUAM - PRETCELULĪTA AĻĢU MASKA NOBRIEDUŠAI ĀDAI, 1 KG

GUAM - PRETCELULĪTA MASKA NO AĻĢĒM JUTĪGAI ĀDAI AR TRAUSLIEM KAPILĀRIEM, 500 G

GUAM - PRETCELULĪTA MASKA NO JŪRAS AĻĢĒM AR JŪRAS SĀLI, 600 G
Ražotājs: GUAM
Kods:
41.00 €
32.80 Akcija!-20%

Satur inovatīvu lipolītisku kompleksu Glicoxantine, kam ir divkārša iedarbība: tas samazina lokālos tauku nogulsnējumus un novērš celulītu. Pateicoties aktīvajiem komponentiem, preparātam piemīt antioksidanta iedarbība, tas pastiprina mikrocirkulāciju, sekmē starpšūnu šķidruma izvadi, nostiepj un izlīdzina ādas reljefu, nostiprina asinsvadus un nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu. Ideāls līdzeklis jutīgai ādai, ja ir problēmas ar kāju asinsvadiem.


Aktīvie komponenti: GUAM jūras aļģes, pretcelulīta komplekss Glicoxantine (kofeīns, teofilīns, teobramīns), hidrolizēti glikozaminoglikāni, melnās vistenes sula. 


Lietošanas pamācība. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt uz ādas, cieši aptīt ar plēvi (ieteicams izmantot rulona pārtikas plēvi) un nogaidīt 45 min. Noņemt plēvi un nomazgāt masku ar ūdeni. Pabeigt procedūru, uzklājot GUAM DUO līnijas gelu ar atsvaidzinošu efektu pret kāju tūskām.


Lietošanas kurss. Pirmās trīs procedūras atkārtot katru dienu, pēc tam reizi trīs dienās. Kopā 10-12 procedūras. Vēlāk pietiek ar vienu atbalsta lietošanas reizi nedēļā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.