nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
85.00

Īpaši paredzēta figūras koriģēšanai un cīņai ar celulītu cilvēkiem, kuri cieš no asinsvadu saslimšanām: kuperozi, vēnu varikozo paplašināšanos, uztūkumiem. Uzlabo mikrocirkulāciju, aktivizē vielmaiņas procesus taukšūnās, nodrošinot toksīnu un šlakvielu izvadīšanu no visiem ādas slāņiem. Aktīvi nostiprina asinsvadus, normalizē limfas cirkulāciju un veicina uztūkuma novēršanu. Darbīgās vielas, kurām ir izteikta anticelulīta iedarbība, izlīdzina ādas reljefu, tonizē un mitrina ādu, atstājot to elastīgu un gludu. 


Aktīvie komponenti: aļģes GUAM, māls, brūnaļģes ekstrakts, efejas ekstrakts, zirgkastaņa ekstrakts, citrona ēteriskā eļļa, raudenes ēteriskā eļļa, mentols. 


Lietošana. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt preparātu uz celulīta zonām. Cieši aptīt ar plēvi (ieteicams izmantot rulona pārtikas plēvi), nogaidīt 45 min., noņemt plēvi un nomazgāt masku ar siltu ūdeni. Ietīšanas rezultātus nostiprināt ar stiprinošo gelu GUAM. Aukstuma sajūta procedūras laikā un neliels ādas apsārtums pēc procedūras ir normāla parādība. 


Lietošanas kurss: pirmās trīs procedūras atkārtot katru dienu, pēc tam reizi trīs dienās. Kopā 10-12 procedūras. Vēlāk pietiek ar vienu atbalsta lietošanas reizi nedēļā. 
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.