nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
21.00 €
16.80 Akcija!-20%

GUAM - Pretcelulīta Krēms-Stiks Aukstā Formula, 75 ml

Ļoti aktīvs ātras iedarbības krēms, kas likvidē celulītu, atjauno ādas elastību kāju, sēžamvietas, vidukļa un jostas zonā, sekmē tauku šūnu sašķelšanu, veido slaidāku siluetu, nostiepj ādu un pasargā to no novecošanās. Satur īpašu GUAM jūras aļģu ekstraktu, kas iegūts ar inovatīvu BIOAKTIVĀCIJAS metodi (hidrolīzē un fermentācijā balstīta patentēta metode, kas ļauj iegūt trīsreiz aktīvāku GUAM ekstraktu nekā ar parasto metodi). Ērts lietošanai ceļojumos. Nesatur parabēnus un PEG. 
Aktīvie ingredienti: bioloģiski aktivizēts GUAM jūras aļģu ekstrakts, Kambodžas garcīniju un rūgto apelsīnu ekstrakts, kofeīns, mentols. 
Lietošanas pamācība: uzmanīgi, nesabojājot pretcelulīta līdzekli, noņemt aizsargvāciņu, pakratot to no vienas puses uz otru (sk. foto instrukcijā iepakojuma iekšpusē). Slīdošām kustībām uzklāt preparātu problemātiskajām zonām. Viegls ādas apsārtums, kā arī vienlaicīga siltuma un aukstuma sajūta procedūras laikā un pēc tās (līdz 20 minūtēm) ir normāla reakcija. 
Uzmanību! Uzklāt tikai uz sausas, veselas ādas. Nelietot pēc ūdens procedūrām. Uzreiz pēc lietošanas izvairīties no saules stariem. Nepieļaut preparāta iekļūšanu acīs vai uz gļotādām. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.