nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
31.00
Atjaunojoša plēvveida maska-eksfoliants, GUAM Micro Biocellulaire / 75 ml
Maigi noņem pārragojušās šūnas, intensīvi baro, atjaunina un izlīdzina ādu. Augstais alfa hidroskābju (AHA) līmenis sekmē epidermas atjaunošanos un padara gaišākus pigmenta plankumus. Planktona, alvejas, pasifloras (marakuja) un upeņu ekstrakti  piesātina ādu ar minerāliem un vitamīniem, mīkstina un dziļi mitrina to. Rezultātā āda izskatās elastīga, gluda un mirdzoša. Satur bioaktīvu jūras mikroaļģu ekstraktu, kura antioksidanta īpašības vairāk nekā trīs reizes pārsniedz tradicionālo ekstraktu aktivitāti. Efektīvi aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības.
Lietošana. Plānā kārtiņā uzklāt masku uz sejas, izņemot acu zonu. Paturēt 20 minūtes, lai maska plastificētos (ja ādai nepieciešama “šoka terapija”, masku var uzklāt biezākā slānī un turēt 35 minūtes). Uzmanīgi noņemt masku, sākot no apakšas uz augšu. Maskas sastāvā ietilpst dabiskās krāsvielas, kas laika gaitā var mainīt produkta krāsu. Šīs izmaiņas neietekmē produkta kvalitāti.
Piesardzība. Maska satur alfa hidroskābes. Nepieļaut tās iekļūšanu acīs vai uz gļotādām. Apstrādātās ādas zonas pēc procedūras nepakļaut tiešai saules staru iedarbībai.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.