nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
43.00

GUAM - Krēms krūšu palielināšanai, 150 ml

Sievietes krūšu apjoms un forma ir atkarīga no zemādas tauku slāņa biezuma šajā ķermeņa daļā. Jaunās paaudzes preparāts ir radīts, lai palielinātu sieviešu krūšu apjomu un piešķirtu tām apaļīgu formu. Krēma sastāvā ietilpst ekskluzīvs dabisks bioloģiskais komplekss GEZHIMUTM. Šī viela stimulē aktīvu tauku šūnu augšanas procesu krūšu zemādas slāņos. Rezultātā tauku šūnu apmēri palielinās, krūtis kļūst lielākas, apaļākas un tiek paceltas augstāk. Krēms īpaši ieteicams sievietēm ar mazām krūtīm, kā arī tajos gadījumos, kad krūtis ir zaudējušas pievilcību grūtniecības un bērna zīdīšanas dēļ, kā arī pēc diētām, kas izraisījušas strauju svara zaudēšanu. Krēms ir ļoti ekonomisks (iepakojums kalpo divu mēnešu ilgam kursam), viegli iesūcas ādā, tam ir neitrāla smarža. Šim preparātam ir vēl kāda svarīga īpašība – tas neskar organisma hormonālo sistēmu
Rezultāti. Lietojot krēmu ik dienas, jau pēc divām nedēļām palielinās krūšu apjoms un apaļīgums. Pēc divu mēnešu ilgas lietošanas rezultāti ir vēl pamanāmāki – krūtis ir kļuvušas lielākas, ieguvušas skaisti noapaļotu formu, paceltas uz augšu un izskatās pievilcīgas. 
Aktīvie komponenti: bioloģiskais komplekss GEZHIMUTM (sarkano jūras aļģu Gelidium Sesquipedale, Āzijas auga Zhi Mu un graudu sorgo ekstrakta maisījums), mežrozīšu eļļa.
Lietošanas pamācība. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt plānu kārtiņu krēma uz krūšu ādas virzienā no apakšas (no krūšu pamatnes) uz kaklu, neskarot krūšu galus un rajonu ap tiem. Masēt, līdz krēms pilnībā iesūcies ādā. 
Lietošanas kurss. Lietot katru dienu divus mēnešus pēc kārtas. Pēc tam pietiks ar 2-3 uzturošām procedūrām nedēļā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.