nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
56.00 €
44.80 Akcija!-20%
GUAM Fangogel - Aktīvas iedarbības pretcelulīta gels, 400 ml
ar jūras aļģēm, lipoaktīvām nanosfērām un kofeīnu
 
Pateicoties augsti efektīvai formulai, radikāli un mērķtiecīgi iedarbojas uz celulītu, samazina zemādas tauku nogulsnes un ievērojami palielina ādas tvirtumu. Gelā esošās lipoaktīvās nanosfēras ar augstu efektivitāti inhibē zemādas tauku šūnas un nomāc to reprodukciju, aktivizē lipolīzes procesu, kas kopumā nodrošina slaidāka silueta veidošanos. Gels ātri iesūcas ādā, tam ir patīkama, viegla tekstūra, to nevajag nomazgāt.
Aktīvās sastāvdaļas: GUAM jūras aļģes, lipoaktīvās nanosfēras ar Coccoloba uvifera, kofeīns, kaolīns.
Nesatur: lanolīnu, sintētiskās krāsvielas, SLS, SLES, PEG, parabēnus, dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas. Testēts uz niķeli.
Lietošana: Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt uz problemātiskajām zonām no apakšas uz augšu, līdz gels pilnībā iesūcies ādā. Viegla dedzināšanas sajūta un ādas apsarkums procedūras laikā vai pēc tās ir normāla parādība, un tā var ilgt 30–40 minūtes.
Lietošanas kurss: Lietot vienu reizi dienā 15–20 dienas. Pēc tam sasniegto rezultātu noturēšanai un uzlabošanai ieteicams lietot vienu reizi 2 dienās.
Uzmanību! Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot savainotai vai kairinātai ādai. Pārtraukt lietošanu, ja āda iekaist, jo ir paaugstināta jutība pret kādu no sastāvdaļām.
 AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.