nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
31.00 €
24.80 Akcija!-20%

Šis ir jaunas koncepcijas preparāts. Pateicoties augstvērtīgajam sastāvam, tas ir radikāls līdzeklis pret celulīta veidošanos. Krēma sastāvā esošās GUAM aļģes, kofeīns, E vitamīns un fito augu komplekss aktivizē ādas šūnu metabolismu, veicina starpšūnu šķidruma cirkulāciju kā rezultātā āda kļūst gludāka, elastīgāka un vingrāka. Preparātu var lietot kā patstāvīgu produktu. Lai iegūtu vislabāko rezultātu ieteicams lietot pretcelulīta masku Fanghi d’alga GUAM dienās  starp ietīšanas procedūrām. 


Lietošanas pamācība. Viegli masējot, ieziest krēmu celulīta zonās uz gurniem un sēžas, atstāt uz vienu minūti, pēc tam masēt līdz krēms pilnīgi iesūcas ādā.  Krēma iedarbībai ir raksturīga “kņudēšana”, kas pastiprinās proporcionāli izmantotā krēma daudzumam. Neliela dedzināšana un ādas apsārtums procedūras laikā un pēc tās ir normāla parādība un var turpināties 30-40 minūtes. 
Krēmu lietot nav ieteicams grūtniecības laikā, trauslu kapilāru un varikozo vēnu paplašināšanās gadījumā, kā arī, ja āda ir ļoti jūtīga vai bojāta.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.