nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
39.00 €
31.20 Akcija!-20%

GUAM Dren Plus - Pretcelulīta maska ar drenāžas efektu, 500 g

Jaunā pastiprinātās iedarbības formula izstrādāta speciāli tūskainām celulīta formām. Novērš šķidruma aizturi audos, pietūkumu un smaguma sajūtu kājās. Sekmē ādas tonusa uzlabošanos, pastiprina liekā šķidruma izvadi. Efektīvi aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības. Satur bioloģiski aktīvu jūras aļģu ekstraktu, kura antioksidanta iedarbība vairāk nekā 3 reizes pārspēj tradicionālo ekstraktu aktivitāti.
Aktīvie komponenti: sasmalcinātas jūras aļģes, bioloģiski aktīvs jūras aļģu ekstrakts, jūras māli, escīns, jūras sāls, fenheļa un saldā apelsīna ēteriskās eļļas, krustnagliņu, plūškoka un vībotnes ekstrakti. 
LIETOŠANA: Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt bundžiņas saturu. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz kājām (arī uz stilbiem un sēžamvietas), ja nepieciešams, arī uz rokām. Cieši notīt ar virtuves plēvi un ļaut iedarboties 30–40 minūtes. Noņemt plēvi un nomazgāt maskas paliekas ar ūdeni. Ietīšanas procedūru nobeigt ar masāžu, lietotojot GUAM DREN līnijas drenāžas eļļu.
Kurss: pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras 4 nedēļu laikā. Pēc tam pietiek ar vienu uzturošu procedūru nedēļā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.