Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Modelējoši patči problemātiskajām zonām

Ražotājs: PLANET PHARMA
Kods: 8002712024574
36.00 €
28.80 Akcija!-20%
ar dabiskiem augu ekstraktiem
 
Augsti efektīvs inovatīvs līdzeklis ar šokveida iedarbību celulīta un zemādas tauku samazināšanai, ādas ļenganuma un citu nepilnību novēršanai uz augšstilbiem, sēžamvietas un apakšdelmiem. Patči radīti, izmantojot CTS (Controlled Technology System) transdermālo tehnoloģiju, kas 8 stundas nodrošina vienmērīgu un kontrolētu aktīvo sastāvdaļu piegādi apstrādājamajām problemātiskajām zonām. Produkts ir izgatavots no sevišķi mīksta, smalka un patīkama auduma. Patči ir praktiski un ērti lietojami, tie pieguļ reljefām formām, neveidojot krokas, un 8 stundas stingri fiksējas uz ādas, neierobežojot kustības un neradot diskomfortu. Patči nav pamanāmi zem pieguloša apģērba. Tos var izmantot dienā un naktī, tie ir viegli noņemami un pēc lietošanas neatstāj pēdas uz ādas. 
 
Rezultāti redzami pēc pirmajām lietošanas reizēm*. Pēc procedūru kursa āda kļūst gludāka un tvirtāka, samazinās zemādas tauku slānis*.
 
* Klīniskā un instrumentālā testēšana 20 sieviešu grupai stingrā dermatoloģiskā kontrolē veikta Itālijā, Sasari Universitātes Biomedicīnas katedrā.
 
Aktīvie komponenti: Kofeīns, gvarāna (Paullinia Cupana), zaļās tējas ekstrakts (Camelia Sinensis), kosa, zirgkastaņa, efeja.
 
Lietošana: Patčs jāuzklāj uz sausas un tīras ādas.
1. Atdalīt patču no kopējās lapas.
2. Uzlīmēt patču problemātiskajai vietai.
3. Ar rokām izlīdzināt visu patča virsmu, lai pārliecinātos, ka tas labi pieguļ ādai.
4. Atstāt patču iedarboties 8 stundas, pēc tam to noņemt. 
Nemazgāt! Siltuma sajūta procedūras laikā un neliels ādas apsārtums pēc tās ir normāla reakcija. Pēc procedūras vēlams uzklāt ķermeņa mitrināšanai paredzētu krēmu. Lai saskarē ar gaisu patčs neizžūtu, tas jālieto uzreiz pēc aizsargplēves noņemšanas. Katru patču var lietot tikai vienu reizi.
 
Lietošanas kurss: Ieteicams izmantot patču vienā un tajā pašā ķermeņa vietā 2 reizes nedēļā vismaz 1 mēnesi. Lai saglabātu un uzlabotu sasniegtos rezultātus, ieteicams kursu atkārtot vairākas reizes gadā. Sasniegt vēlamo rezultātu ievērojami palīdz līdzsvarots uzturs un regulāra fiziskā aktivitāte.
 
Uzmanību! Tikai ārīgai lietošanai. Dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Nelietot uz savainotas un kairinātas ādas. Ja āda iekaist no paaugstinātas jutības pret patča komponentiem, pārtraukt lietošanu. Lietot tikai uz norādītajām ķermeņa daļām. Nelietot intensīvu fizisku aktivitāšu laikā vai tūlīt pēc tām. Uzglabāt bērniem nepieejamā, vēsā un sausā vietā. Neturēt tuvu siltuma avotiem un tiešos saules staros.
 
Iepakojumā ir 48 divu lielumu patči:
- 32 trapecveidīgie patči – augšstilba ārpusei un iekšpusei;
- 16 taisnstūrveida patči – sēžamvietai un apakšdelmu ārpusei un iekšpusei.
 
Ražots Itālijā.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.