g DS laboratories Spectral F7 60ml Kosmētika, līdzekļi un piedierumi Matiem, Līdzekļi pret matu izkrišanu. - no amarina.lv

Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Uzlabots matu stiprināšanas līdzeklis

Ražotājs: DS laboratories
Kods: 816378020515
39.00 €
31.20 Akcija!-20%
Uzlabots matu augšanas līdzeklis Spectral.F7 ir revolucionāra formula, kas ietver Astressin-B, spēcīgu peptīdu, kas palīdz apturēt ar stresu saistītu un cita veida matu izkrišanu. Proharin-B4 tiek izmantots arī matu šķipsnu atdzīvināšanai veseliem, stiprākiem matiem.
 
Spectral.F7 ir maiga formula uz ūdens bāzes, tāpēc tā neatstās taukainu vai lipīgu atlikumu un ir izstrādāta gan vīriešiem, gan sievietēm.
 
Cīņa ar retinātiem matiem
Matu retināšana ir pagātne. Spectral.F7 uzlabo folikulu veselību, izmantojot jaunu kompleksu Astressin-B peptīdu, kas līdz 33 citām aminoskābēm piegādā matu folikulām.
 
Palieliniet pašreizējās ārstēšanas efektivitāti
Spectral.F7 var izmantot kopā ar pašreizējo ārstēšanu, pamatojoties uz nanoksidilu vai minoksidilu, palielinot to efektivitāti, pievienojot četras jaunas aktīvās sastāvdaļas, kas ievērojami uzlabo jūsu rezultātus. Matu izkrišanas sākuma stadijā Spectral.F7 var izmantot kā atsevišķu ārstēšanu. Uzlabotās stadijās tas ir ideāli piemērots lietošanai kopā ar citiem produktiem.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.