g DS laboratories Spectral.DNC-N 60ml Kosmētika, līdzekļi un piedierumi Matiem, Līdzekļi pret matu izkrišanu. - no amarina.lv

Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

matu izkrišanas ārstēšana ar 5% nanoksidilu

Ražotājs: DS laboratories
Kods: 816378020492
39.00 €
31.20 Akcija!-20%
Spectral.DNC-N® ir pirmā vietējā matu izkrišanas ārstēšana, kurā tiek izmantots 5% Nanoxidil®, spēcīga jauna alternatīva Minoksidilam-savienojumam ar augstu efektivitāti, zemu molekulmasu un bez zināmām blakusparādībām. Tas apbruņo vīriešus un sievietes ar spēcīgu jaunu līdzekli pret matu izkrišanu. Spectral.DNC-N izmantotie savienojumi dažādos klīniskajos pētījumos ir pierādījuši, ka tie veicina matu augšanu un novērš matu izkrišanu, atverot jonu kanālus šūnās, nomāc dihidrotestosteronu (DHT), novērš perifolikulāro fibrozi, nodrošina antioksidantu iedarbību, paildzina anagēna fāzi matu folikulu, palielina asinsvadu endotēlija augšanas faktora ekspresiju, nomāc proteīna kināzes-C (PKC) izoenzīmus un bloķē hronisku iekaisumu.
 
Šie savienojumi var arī labvēlīgi ietekmēt citus procesus, kas vēl nav pilnībā izprotami. Nanosome tehnoloģijas izmantošana palīdz ievērojami uzlabot šo vielu aktīvo transportēšanu ādā un pagarināt to darbību.
 
Uzlabotā terapija matu ataugšanai nodrošina nepārtrauktu ārstēšanu vairāk nekā 12 stundas — ievērojami ilgāk nekā parastās alopēcijas ārstēšanas metodes — pateicoties mūsu patentētajai nanosomu iekapsulēšanai.
 
Minoksidila alternatīva ar vairākiem darbības mehānismiem
Cilvēki, kuri ir vīlušies par ierobežoto minoksidila šķīdumu un putu klāstu, bieži iegūst labākus rezultātus no Spectral.DNC-N, kas indicēts matu izkrišanas agrīnai vai vidējai stadijai. Šī ārstēšana izmanto daudzpusēju pieeju matu augšanai un matu izkrišanas novēršanai.
 
Virsotņu un matu līnijas ārstēšana
Galvenie savienojumi veicina matu augšanu matu līnijā, kā arī virsotnē. Azelaīnskābe un kofeīns bloķē dihidrotestosteronu (DHT), kas saistīts ar androgēnu alopēciju, atver jonu kanālus folikulu šūnās, stimulē matu folikulu anagēno fāzi un samazina galvas ādas iekaisumu.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.