g DS laboratories Spectral CSF 60ml Kosmētika, līdzekļi un piedierumi Matiem, Līdzekļi pret matu izkrišanu. - no amarina.lv

Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Retināšanas un matu izkrišanas novēršana sievietēm

Ražotājs: DS laboratories
Kods: 816378020508
39.00 €
31.20 Akcija!-20%
Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem 60% sieviešu piedzīvo ievērojamu matu izkrišanu līdz 40 gadu vecumam. Amerikas matu izkrišanas asociācija atzīst, ka matu izkrišana sievietēm ir nopietns stāvoklis, kas izmaina dzīvību, ko vairs nevar ignorēt. DS Laboratories® pēc gadiem ilgas izpētes risina šo problēmu ar Spectral.CSF — jaunu līdzekli, kas palīdz sievietēm iegūt pilnīgāku, biezāku izskatu.
 
Sievietes, kas uztraucas par izkliedētu matu izkrišanu, retinošiem matiem, trausliem matiem vai androgēnu alopēciju (sieviešu tipa baldness), izvēlas šo uz ūdens bāzes veidoto matu izkrišanas ārstēšanu, lai atbalstītu folikulu veselību bez smagas uzkrāšanās vai sastāvdaļām vīriešiem.
 
Retināšanas un matu izkrišanas novēršana, īpaši sievietēm
Sieviešu matu izkrišanai raksturīgie faktori ir folikulu spuldzes izmērs, hormonālās svārstības, galvas ādas jutīgums un ieveidošanas prakse. Spectral.CSF matu atjaunojoša ārstēšana ir iegūta no biotehnoloģijas pētījumiem, kas raksturīgi sieviešu matu augšanai.
 
Viegla, caurspīdīga formula neapgrūtinās jūsu stilu
Veidojiet matus tā, kā vēlaties. Spectral.CSF joprojām ir vieglāks un mazāk pamanāms, salīdzinot ar vīriešu matu izkrišanas formulām, vienlaikus nodrošinot progresīvas tehnoloģijas matu augšanas, šķiedru blīvuma un stiepes izturības uzlabošanai.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.