nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu

Pret svīšanu - Izsmidzināmais dezodorants Perspi-Rock H2O ir dabisks produkts, kura ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas. Tas ir ļoti ekonomisks līdzeklis pret nepatīkamu sviedru aromātu.

Ražotājs: Perspi Guard
Kods:
7.99 €
7.19 €Akcija!-10%

Dabisks produkts

Dezodorants Perspi-Rock H2O — dabisks kālija alumīnija kristāls, kas iegūts no Āzijas dziļajām sāls raktuvēm. Kālija alumīnijs ir dabiska antiseptiska viela, kas iznīcina baktērijas, un Āzijas valstīs tas tiek izmantots jau simtiem gadu. Šis līdzeklis ir lieliski piemērots nepatīkama sviedru aromāta novēršanai: tas aiztur to baktēriju rašanos uz ādas, kas rada nepatīkamu aromātu. 

Ekonomisks līdzeklis

Dezodorantu Perspi-Rock H2O var uzpildīt vairāk nekā 5 reizes. Tas nozīmē, ka, pērkot vienu dezodorantu, jūs iegādājaties piecus! 

Lietošanas veids

Dezodorantu Perspi-Rock H2O var uzpildīt vairāk nekā 5 reizes. Pudelītē ar smidzinātāju ielejiet ūdeni un nedaudz sakratiet. Dabiskie sāls kristāli uzreiz sāks šķīst. Nospiežot smidzinātāja galviņu vairākas reizes, iesmidziniet līdzekli padusēs un pagaidiet, līdz tas nožūst. Kad pudelīte būs tukša, pārlejiet pudelītē esošos minerālu sāls kristālus ar ūdeni, un varēsiet atkal līdzekli lietot.

Perspi-Rock daudzums:

30 g. 

Derīguma termiņš:

skatīt uz iepakojuma

Izcelsmes valsts:

Ražots Ķīnā pēc īpaša Perspi Patch Ltd. pasūtījuma.

Mūsu solījums jums

Mēs garantējam, ka dezodorants Perspi-Rock ir ekoloģisks un dabisks, kā arī ir daudz efektīvāks un mazāk kairina ādu nekā tas līdzeklis, ko lietojat pašlaik. Izmēģinot dezodorantu Perspi-Rock, būsiet pārsteigts, kā līdz šim varējāt bez tā iztikt.

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.