nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
APIVITA SUN CARE SUN ANTI-SPOT.SAULES AIZSARGKRĒMS PRET PIGMENTA PLANKUMIEM SPF50 (50 ML)

APIVITA SUN CARE SUN CARE SHINE CONTROL TINTED. TAUKU DZIEDZERU SEKRĒCIJU REGULĒJOŠS VIEGLAS TEKSTŪRAS TONĒJOŠS SAULES AIZSARGKRĒMS SEJAI, SPF30 (50 M

APIVITA VIEGLAS TEKSTŪRAS KRĒMS SEJAI SPF30 50ML
Ražotājs: APIVITA
Kods:
13.67 €
6.84 €Akcija!-50%

Tonējošs saules aizsargkrēms sejai regulē tauku dziedzeru sekrēciju un nodrošina matētas ādas efektu, pateicoties salmenes ekstraktam un krēma vieglajai un ne īpaši taukainai tekstūrai.3D PRO-ALGAE® – APIVITA INOVĀCIJA Inovatīvais komplekss1 ar propolisu un ļoti efektīvām Vidusjūras aļģēm uztur ādas trīsdimensiju struktūru: rūpējas par ādas blīvumu un elastību, mitrina un ārkārtīgi efektīvi cīnās ar fotonovecošanas pazīmēm (priekšlaicīgas novecošanas cēlonis Nr.1). 
 Lietošana: izmantojiet līdzekli pirms katras iziešanas saulē. Uzklājiet ādai pietiekamu līdzekļa daudzumu (2 mg/cm2 vai pusi tējkarotes sejai). Aizsardzības uzturēšanai regulāri atjaunojiet krēma uzklāšanu, īpaši pēc svīšanas, peldēšanas vai slaucīšanās ar dvieli. Līdzekļa daudzuma samazināšana uz ādas ievērojami samazinās aizsardzības līmeni. Izvairieties no ilgstošas atrašanās saulē pat ar uzklātu saules aizsargkrēmu.

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.