nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu

Jaunās paaudzes līdzeklis Dandrene ne tikai iznīcina blaugznas, bet arī aizsargā galvas ādu pret sēnīšu saslimšanām, kā arī novērš matu taukošanos, galvas niezi un nepatīkamu matu aromātu.

Ražotājs: DS Laboratories
Kods:
22.10

Jaunās paaudzes līdzeklis Dandrene ne tikai iznīcina blaugznas, bet arī aizsargā galvas ādu pret sēnīšu saslimšanām, kā arī novērš matu taukošanos, galvas niezi un nepatīkamu matu aromātu. Lietotāji, kas ir vīlušies reklāmās redzētajos produktos, būs patīkami pārsteigti, atklājot šo īpaši spēcīgās iedarbības pretblaugznu šampūnu.

Kādēļ izvēlēties līdzekli Dandrene?

• Tas efektīvi iznīcina blaugznas un ārstē galvas ādu.
• Tas novērš matu taukošanos.
 Tas stiprina matus.

Dandrene lietošanas veids

Viegli iemasējiet šampūnu Dandrene matos un galvas ādā. Uzgaidiet 1–2 minūtes un izskalojiet matus zem tekoša ūdens. Atkārtojiet procedūru vēlreiz.

UZMANĪBU! Lai sasniegtu labāko rezultātu, iesakām lietot šampūnu Dandrene 3–4 reizes nedēļā. Lietojiet šampūnu tikai vajadzības gadījumā, t.i., kad ir blaugznas vai jūtat niezi. Nelietojiet šampūnu Dandrene uz savainotas ādas.

Dandrene tilpums:

175 ml.

Derīguma termiņš:

Skatīt uz iepakojuma

Izcelsmes valsts 

Amerikas Savienotās Valstis

 

Mūsu solījums jums

Mēs garantējam, ka, lietojot šampūnu Dandrene, jūs ne tikai atbrīvosieties no blaugznām, bet arī samazināsiet galvas niezi un matu taukošanos, kā arī stiprināsiet matus.

Vairāk info ŠEIT!!!
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.