nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: Beaster Scooter
Kods:
480.00
Elektriskais skūteris Beaster scooter "BS06BL"
 
Beaster Scooter BS06BL ir praktisks 350 W elektriskais skūteris ikvienam, kurš vēlas gudri un mūsdienīgi ceļot pa pilsētu. Skūteris ērti salokās un sver tikai 14 kg, tāpēc jūs to varat viegli nēsāt, kā arī transportēt automašīnā. Ierīces korpusu raksturo ne tikai vieglums, bet arī izcila izturība un izturība pret ārējām ietekmēm. Izmantojot elektrisko skūteri Beaster Scooter, ceļojuma laikā jūs varat izbaudīt izcilu laiku un piedzīvot daudz laimīgu un neaizmirstamu mirkļu. Šis skūters kļūs par neatņemamu palīgu ģimenes atpūtai, vai steidzīgajam pilsētas ritmam. 
Bērniem ieteicams lietot tikai vecāku uzraudzībā!  
 
Elektriskais Beaster scooter "BS06BL" no citiem skūteriem izceļas ar savu ergonomisko dizainu. Mūsdienu minimālisma skūteris raksturo plastikāta virsbūves līnijas un vienkāršu, tomēr unikālu ģeometrisko precizitāti. Braukšana ar šo motorolleru ir neaizmirstams prieks no pirmā līdz pēdējam nobrauktajam kilometram.
 
Šim elektriskajam skūterim ir 36 V, 8 Ah litija jonu akumulators, kas garantē ilgmūžību un garantētu ilgtermiņa veiktspējas kvalitāti. Akumulators ir gudri integrēts un aizsargāts no ūdens lietainā laikā. Tam ir arī aizsardzība pret pārslodzi, nepietiekamu spriegumu un temperatūru.
 
Ātri, viegli, droši
 
Jūs ar skūteri varēsiet ceļot ārkārtīgi viegli un ērti. Ar vienu uzlādi varat nobraukt līdz 25-30 km, un pēc brauciena, transportējot, nēsājot vai paturot skūteru mājās, jūs to varat salocīt tikai 3 sekundēs. Ar šī skūtera palīdzību jūs attīstīsit  līdz 25 km / h. lielu ātrumu, kas būs pilnīgi pietiekams pilsētas braukšanai.
 
LED ekrāns
 
Izmantojot informatīvu un skaidru LED displeju, jūs varat izsekot ātrumam, akumulatora uzlādes līmenim, nobrauktajam attālumam un visām citām lietām, kas jums šobrīd jāzina. LED displejs ir spilgts un viegli pamanāms, tāpēc jums vienkārši jāpaskatās spidometrs un jūs varat atkal koncentrēties uz ceļa.
 
Viegli darbināms
 
Vienkārša un intuitīva darbība, lai jūs bez bažām varētu izbaudīt savu ceļojumu.
 
 
Efektīvais 350 W elektriskā skūtera motors ir lieliski piemērots braukšanai visos pilsētas līmeņos un nodrošinās maksimālu komfortu visa jūsu brauciena laikā.
 
Spilgtas gaismas
 
Lieliskais LED lukturu spilgtums ļaus jums īpaši labi orientēties uz ceļa diennakts tumšajā laikā vai vājā apgaismojumā. Tikmēr aizmugurējais lukturis garantēs labu redzamību no aizmugures un, bremzējot, apgaismos skūteru.
 
 
Elektriskā skūtera priekšējām un aizmugurējām riepām ir neslīdošas un pretvibrācijas īpašības, kas nodrošina vienmērīgu ripošanu. Riepu diametrs ir līdz 25,4 cm (10 collas). Tie ir ārkārtīgi spēcīgi un izturīgi pret braukšanas triecieniem pa vislīdzenākajiem ceļiem.
 
Beaster Scooter BS06BL tehniskie dati:
 
• Maksimālā jauda: 350 W.
 
• Akumulators: litija jons 36 V, 8 Ah.
 
• Maksimālais ātrums: līdz 25 km / h.
 
• Nobrauktais attālums: līdz 25–30 km.
 
• LED displejs ar spidometru, akumulatora indikatoru utt.
 
• LED priekšējie lukturi.
 
• Izturīga konstrukcija.
 
• Aizmugurējie amortizatori.
 
• Maksimālā slodze: 100 kg;
 
• Riepas: vakuums 25,4 cm (10 collas).
 
• Svars: 14 kg.
 
• Krāsa: melna.
 AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.