Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Electric scooter

Ražotājs: Beaster Scooter
Kods:
480.00
Beaster Scooter „BS05W“ – tas ir praktisks 350 W elektriskais skrejritenis ikvienam, kurš vēlas ceļot pilsētā gudri un mūsdienīgi. Lielisks papildinājums ģimenes brīvdienām, vai steidzīgam pilsētas ritmam. Skrejritenis ērti salokāms un sver tikai 14 kg, tāpēc to varat viegli nēsāt un pārvadāt automašīnā. Ierīces korpuss ir ne tikai viegls, bet arī izcilas izturības un izturīgs pret ārējām ietekmēm. Ar „Beaster Scooter“ elektrisko skrejriteni variet izbaudīt lieliski pavadītu laiku un neaizmirstamus mirkļus, atrodoties ceļā.
 
Šim elektriskajam skrejritenim ir 36 V, 8 Ah litija jonu akumulators, kas garantē izturību un ilgstošu darbību. Baterija ir gudri integrēta un aizsargāta no ūdens ietekmes lietainā laikā. Tam ir arī aizsardzība pret pārslodzi, zemu spriegumu un temperatūras ietekmi.
 
Skrejritenis padara ceļošanu ārkārtīgi vieglu un ērtu. Ar vienu uzlādi varēsiet nobraukt līdz 25-30 km attālumā, un pēc ceļojuma, transportējot, vai turot skrejriteni mājās, to var salocīt tikai 3 sekundēs. Skrejritenis jūs virzīs ar līdz 25 km/st. ātrumu, kas būs pietiekams braukšanai pa pilsētu.
 
Katru brauciena brīdi informatīvais un dzidrais LED displejs ļauj jums sekot līdzi ātrumam, akumulatora uzlādes līmenim, nobrauktajam attālumam un visam citam, kas jums šobrīd jāzina. LED ekrāns ir spilgts un viegli redzams, tāpēc pietiekami uzmest skatienu spidometram un uzreiz atkal koncentrējieties uz ceļu.
 
Īpaši stipra, stabila un korozijizturīga elektriskā skrejriteņa konstrukcija un neslīdošie rokturi ļauj justies droši, atrodoties ceļā un nebaidīties no pārsteigumiem. Skrejritenis ir viegli saliekams, tāpēc pielāgots nēsāšanai - varat to satvert ar vienu roku, jo skrejriteņa svars ir tikai 14 kg.
 
Vienkārša un intuitīva vadība, lai jūs varētu izbaudīt ceļojumu bez liekām grūtībām. Ar jaunu Beaster Scooter „BS05W“sāciet braukt tikai ar vienu droseles klikšķi. Jūs variet arī viegli apturēt skrejriteni.
 
Efektīvais 350 W elektriskā skrejriteņa motors ir lieliski piemērots visiem pilsētas līmeņiem un nodrošina maksimālu komfortu visa jūsu brauciena laikā.
 
Lieliska spilgtuma LED priekšējie lukturi ļauj naktī vai sliktā apgaismojumā īpaši labi orientēties uz ceļa. Tikmēr aizmugurējais lukturis garantēs labu redzamību no aizmugures un bremzējot skrejritenis spīdēs.
 
Elektriskā skrejriteņa priekšējām un aizmugurējām riepām ir pretslīdes un pretvibrācijas īpašības, kas nodrošina vienmērīgu braukšanu. Riepu diametrs sasniedz 25,4 cm (10 collas). Tie ir ļoti izturīgi un izturīgi pret triecieniem lielākajā daļā gludu ceļu.
Bērniem lietot tikai vecāku uzraudzībā.
 
Tehniskie Beaster Scooter „BS05W“ dati:
 
• Maksimālā jauda: 350 W.
 
• Baterija: litija jonu 36 V, 8 Ah.
 
• Maksimālais ātrums: līdz 25 km/st.
 
• Nobrauktais attālums: līdz 25–30 km.
 
• LED displejs ar spidometru, akumulatora indikatoru u.c.
 
• Priekšējie LED lukturi.
 
• Izturīga konstrukcija.
 
• Maksimālā slodze: 100 kg;
 
• Riepas: vakuums 25,4 cm (10 collas).
 
• Svars: 14 kg.
 
• Krāsa: balta.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.