Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

ILLUMINATING MASK

Ražotājs: Alfaparf
Kods: 8022297064987
20.00

Jūs neesat apmierināti ar to, ko ir paveikuši šampūns ar kondicionieri? Vēlaties parūpēties par saviem matiem nedaudz vairāk un piedot tiem papildus spīdumu? Alfaparf Semi di Lino Diamante maska būs labākais palīgs, lai iegūtu veselīgi skaistus matus un piepildītu visas Jūsu prasības. Tā nepadara matus smagus, taču padara tos spīdīgus, maigus un rūpēties par tiem ir daudz vieglāk kā iepriekš. Jūsu mati izskatīsies lieliski katru dienu visu dienu, piesaistot garāmgājēju uzmanību. Nekādas vajadzības pēc neglītām cepurēm, lai noslēptu matus. Ļaujiet saviem matiem plīvot brīvi un uzsūkt saules enerģiju.

Formulas sastāvā ir Urban Defence Pro – biotehnoloģiski aktīva sastāvdaļa -, kas sastāv no cukurainām makromolekulām, kas iegūtas dabīgā fermentācijas procesā, nevis sintezējot. Sastāvā ir arī Shine Fix Komplekss, kas sastāv no linsēklu ekstrakta, palīdz uzlabot matu spīdumu no saknītēm līdz matu galiņiem, un Color Fix Komplekss, kas satur UV filtru un antioksidantus, nodrošina izcilu krāsas aizsardzību.

Lietošana: Pēc matu izmazgāšanas ar Semi di Lino Diamante šampūnu, uzklāt masku visā matu garumā. Atstāt uz 5 minūtēm un tad noskalot.

Tilpums: 500ml

 
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.