Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
ZYLE ZY708FD pārtikas žāvētājs

Profesionāls žāvētājs Zyle ZYPROMAX, 10 paplātes

Zyle ZY802HS Gaisa mitrinātājs - tīrītāji
Ražotājs: Zyle
Kods: 4779025998703
255.00
Pārtikas žāvētājs Zyle ZYPROMAX, 10 paplātes
Pagatavojiet garšīgas un veselīgas uzkodas ar žāvētiem augļiem, ogām, žāvētu gaļu, sēnēm un Zyle pārtikas žāvētāju, kas nesatur konservantus!
Unikālā sildīšanas sistēma nodrošina barības vielu un fermentu maksimālu saglabāšanu, vienlaikus konsekventi un vienmērīgi žāvējot pārtikas produktus.
Pateicoties īpaši precīzai temperatūras kontrolei (no 35 līdz 70 ° C), šis Zyle žāvētājs ļauj žāvēt garšaugus, dārzeņus, augļus un sēnes, kas nezaudēs barības vielas, jo dažādiem pārtikas produktiem ir nepieciešama noteikta žāvēšanas temperatūra. Žāvētājs ir lieliski piemērots tiem, kuri izvairās no neveselīgas pārtikas, uzkodām parasti izvēlas žāvētus augļus un ogas, kā arī ēdienus ar garšvielām ar žāvētiem dārzeņiem, sēnēm un dažādiem augiem.
Šim Zyle pārtikas žāvētājam ir visas funkcijas, kas jums vajadzīgas ideālam žāvētājam, ieskaitot horizontālo žāvēšanas sistēmu, regulējamu temperatūru, taimeri, caurspīdīgas durvis un metāla žāvēšanas paplātes.
Spēcīgs profesionāls dzinējs
Pārtikas žāvētājam Zyle ir īpaši jaudīgs profesionāls motors ar maksimālo jaudu līdz 1100 W. Tas padara ēdienu žāvētu vēl labāku, un siltā vēsma žāvētāja iekšpusē vienmērīgi izkliedējas un ēdiens izžūst vienmērīgi.
10 metāla horizontālas žāvēšanas paplātes
Šim Zyle žāvētājam ir līdz 10 noņemamām 39,5 x 39,5 cm nerūsējošā tērauda paplātēm, kas ļauj vienlaikus nožūt vēl vairāk pārtikas. Paletes ir sakārtotas horizontāli. Tas ļauj žāvētiem produktiem saglabāt maksimālo barības vielu un fermentu daudzumu. Šī sistēma nodrošina vienmērīgu un pilnīgu pārtikas žāvēšanu, jo žāvētāja ventilators atrodas ierīces aizmugurē. Apsildāmais gaiss tiek precīzi un efektīvi sadalīts starp žāvēšanas paplātēm žāvēšanas laikā, lai viss ēdiens vienmērīgi izžūtu un tiktu izžuvis iekšēji un ārēji. Žāvēšanas laikā paliktņi nav jānoņem vai jāpagriež. Pievienojot pārtikas produktus, par tiem var vienkārši aizmirst - tie vienmērīgi izžūs no augšas uz leju.
Nerūsējošā tērauda korpuss
Profesionālā pārtikas žāvētāja korpuss ir izgatavots no izturīga un uzticama nerūsējošā tērauda korpusa. Tas garantē žāvētāja izturību un izturību.
Taimeris
Pārtikas žāvētājam Zyle ir iebūvēts 24 stundu taimeris. Jūs varēsit izvēlēties vēlamo žāvēšanas laiku, pēc kura žāvētājs izslēgsies.
Caurspīdīgas pārtikas žāvētāja durvis
Žāvētāja durvis ir caurspīdīgas, tāpēc žāvēšanas laikā varat uzraudzīt izstrādājumus, neatverot durvis, lai pārliecinātos, ka tie jau ir sausi.
Pārtikas žāvētāja Zyle tehniskie parametri:
• Jauda: 900 - 1100 W
• Spriegums: 220–240 V.
• Iespēja žāvēt augļus, dārzeņus, ogas, garšaugus, sēnes, gaļu.
• 10 noņemamas nerūsējošā tērauda paplātes.
• Regulējams taimeris: no 1 līdz 24 stundām.
• Regulējama žāvēšanas temperatūra: 35–70 ° C.
• Žāvētāja izmēri: 43 x 53 x 41 cm.
• Paplātes izmērs: 39,5 x 39,5 cm.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.