nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
matu izkrišana, losjons,  difūza, androgēna, krīt mati, matiem, serums, šampūns, pret matu izkrišanu, revita, ds laboratories, spectral, kosmētika, šampūns, nioxin, serioxyl

pret matu izkrišanu - 60ml Spectral DNC-N ir universāls līdzeklis (vīriešiem un sievietēm), kas aizsargā pret matu izkrišanu un izretināšanos. Jau pēc 3 mēnešiem pamanīsiet, ka mati ir kļuvuši ievērojami biezāki.

Ražotājs: DS Laboratories
Kods:
39.95

Spectral.DNC-N - stiprākais losjons pret matu izkrišanu un matu augšanas stimulācijai no DS Laboratories.

Spectral.DNC-N ir pirmais ārstēšanas līdzeklis pret matu izkrišanu kas izmanto 5% nanoksidīlu, jaunu iedarbīgu alternatīvu līdzekli, kas ir efektīvs, ar mazu molmasu un bez jebkādām blakusparādībām.

Atšķirībā no izplatītiem minoksidila losjoniem un putām, Spectral.DNC-N satur vairākas sastāvdaļas, kas papildina viens otru. Tie iedarbojas matu kontūrā tikpat efektīvi, kā galvas virsotnē, un piestāv gan sievietēm, gan vīriešiem. Līdzeklis satur: 

  • Nanoksidīls, spēcīgs savienojums efektīvāks nekā tirdzniecības kvalitātes minoksidils;
  • Procianidīns B-2 matu līnijai, retinols absorbcijai, adenozīna šūnu labošanai un Amineksīls cīņai ar perifolikulāru fibrozi;
  • Vara peptīdi, lai novērstu iekaisumu, un augu ekstrakti, lai uzlabotu vispārējo stāvokli;
  • Nanosomu-iekapsulēšanas sistēmu lai transportētu savienojumus dziļāk ādā un iedarboto ilgāk un efektīvāk;
  • Dabīga tekstūra un patīkama sajūta.

Ilgstoša pielietošana Spectral.DNC-N nozīmē efektīvu matu atjaunošanu, kas ir līdzīga spēcīgu farmācijas līdzekļu iedarbībai, bet dabiskāk, bez ar zālēm saistītām blakusparādībām.

Tādā veidā gan sievietes, gan vīriesi var uzturēt savus matus spēcīgus ilgāk.

MĒRĶTIECĪGA PIEGADE AR NANOSOMIEM

Spectral.DNC-N izmanto visprogresīvāko tehnoloģiju vielu transportēšanai, nanosomi, kas ir pieejamas tikai DS Laboratories produktos. Šī nākamās paaudzes liposomu tehnoloģija apsola būtiski uzlabot uzsūkšanos un stabilitāti.

1961. gadā, pirmās paaudzes liposomas tika izstrādātas Anglijā. Nekavējoties, liposomas kļuva par svarīgu piegādes sistēmu, jo tie varēja transportēt gan ūdenī, gan eļļā šķīstošas ​​zāles.

Liposomas ir mikroskopiski pūslīši, ar membrānām fizioloģiski līdzīgām cilvēka šūnu membrnām, kuru uzdevums ir sniegt vitamīnus, zāles un kosmētiku mērķa šūnām. Kad liposomu saturošs ārstēšanas līdzeklis tiek klāts uz ādas, liposomas apvienojas ar ādas šūnu membrānu un tās izdala savu aktīvo sastāvdaļu kravu šūnās.

Nanosomas, kuras ražo DS Laboratories, ir pirmās organiskas mikrosfēras, kas pilnībā attaisno iekapsulēšanas tehnoloģiju. Šis apbrīnojams sasniegums apliecina, ka personas, kas izmanto Spectral.DNC-N redz labākos iespējamos rezultātus, ārstējot matu retināšanu.

 

Spectral DNC-N
 

Spectral DNC-N lietošana

Preparāts ir jālieto regulāri 3 mēnešus, divas reizes dienā (no rīta un vakarā). Uzspiediet Spectral DNC-N uz pirkstu galiem tādā daudzumā, cik nepieciešams, lai pārklātu zonu, kurā vēlaties ataudzēt matus. Ar pirkstu galiem iesmērējiet preparātu galvas ādā.

UZMANĪBU! Lai saglabātu sasniegto rezultātu, noteikti turpmāk lietojiet līdzekli Spectral DNC-N 2–3 reizes nedēļā.

Vairāk par DS Laboratories zīmolu un to produktiem lasiet oficiālajā mājas lapā.

Pērkot divus vai trīs DNC-N gabalus, ir iespēja ietaupīt naudu un saņemt atlaidi. Vairāk par to skatieties sadaļā "Komplekti"

Ja jums ir jautājumi, jūs varat piezvanīt mūsu interneta veikala administratoram pa tel. +371 66118778 , vai uzrakstīt jautājumu uz e-pastu info@amarina.lv

  • nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanu
  • nagu lakas, geliš lakas, līdzekļi pret matu izkrišanuAMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.