Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

lai atbalstītu fiziskas slodzes

Ražotājs: Orthomol
Kods: 4260022691181
55.11
Orthomol Sport ir uztura bagātinātājs, kas uzlabo sportistu uzturu.
 
Orthomol Sport satur svarīgus mikroelementus, lai gūtu panākumus sportā.
 
Magnijs veicina normālu metabolismu, kas ir ļoti svarīgi muskuļu aktivitātei.
 
B vitamīni, C vitamīns, kalcijs, magnijs, cinks un jods ir neaizstājami enerģijas metabolismā slodzes laikā.
 
Stingras sporta stundas laikā C vitamīns stiprina imūnsistēmu. B6 vitamīns ir būtisks normālai olbaltumvielu un glikogenezei. Dzelzs un jods ir svarīgi asinsrites sistēmas elementi: tie piedalās sarkano asins šūnu un hemoglobīna veidošanā, kā arī ir atbildīgi par iekšējo orgānu un muskuļu apgādi ar skābekli.
 
Orthomol Sport satur 100% tīru L-karnitīnu, koenzīmu Q10 un Omega-3 taukskābes.
 
Produkts nesatur laktozi un lipekli (lipekli).
 
Produkts nesatur ĢMO (ISO 22000 / GMP sertifikāts).
 
Orthomol Sport ir pakļauts stingrai kvalitātes kontrolei un ir iekļauts apstiprināto vitamīnu sarakstā (pārbaudījis neatkarīgā organizācija Kölner Liste® Nandrolon-frei).
 
Orthomol Sport ir oficiālais vitamīnu piegādātājs sportistu olimpiskajiem treniņiem Reinzemes federālās zemes nacionālajās komandās.
 
Lietošanas metode un sastāvs
Produkts ir praktiskas plastmasas pudeles, balerīnu un kapsulu formā. Iepakojums ir paredzēts 7 un 30 pieņemšanām. Dienas nauda ir: dzert plastmasas pudelē + 1 multivitamīnu tablete + 1 omega-3 taukskābju kapsula.
 
Orthomol Sport jālieto katru dienu, dienas devā, ar regulāriem dienas intervāliem. Lietojiet Orthomol Sport tabletes un kapsulas jebkurā secībā pa vienam, kopā ar dzērienu no plastmasas pudeles kopā ar katru dzērienu ēdienreizes laikā vai pēc tās. Mikroelementi tiek patērēti dienas laikā, tāpēc ieteicams regulāri lietot Orthomol Sport ilgu laiku.
 
Svarīgas piezīmes
Norādītās Orthomol Sport dienas devas pārsniegšana nav atļauta. Uztura bagātinātājs Orthomol Sport neaizstāj pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu. Sargāt no bērniem.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.