g Orthomol Natal Powder N30 Kosmētika, līdzekļi un piedierumi Veselībai. - no amarina.lv

Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Sievietei pirms grūtniecības, grūtniecības laikā un krūts barošanas periodā

Ražotājs: Orthomol
Kods: 4260022698036
57.14
Orthomol Natal ir uztura bagātinātājs, kas satur būtiskas uzturvielas un elementus, kas nepieciešami bērna plānošanas, grūtniecības un zīdīšanas laikā.
 
Satur folijskābi, Omega 3 taukskābju garās DNS molekulas, probiotikas un D vitamīnu.
 
Omega-3 taukskābju uzņemšana grūtniecības laikā veicina normālu smadzeņu veidošanos embrijā, tā turpmāku attīstību jaundzimušajam zīdīšanas laikā. Folijskābe ir atbildīga par normālu audu augšanu mātes ķermenī grūtniecības laikā. Dzelzs ir nepieciešams, lai asinīs veidotos pietiekams skaits sarkano asins šūnu un hemoglobīna. Kalcijs, magnijs, cinks, dzelzs, D vitamīns, B12 vitamīns un folijskābe spēlē svarīgu lomu vitāli svarīgos procesos šūnu līmenī un šūnu dalīšanās procesā.
 
C vitamīns, B6 vitamīns, B12 vitamīns, D vitamīns, folskābe, dzelzs, cinks, selēns un varš pienācīgā līmenī atbalsta ķermeņa imunitāti un aizsargspējas. Kalcijs, magnijs, cinks, C un D vitamīni veicina augļa muskuļu un skeleta sistēmas veidošanos, kā arī aizsargā mātes ķermeni no grūtniecības izraisītiem bojājumiem, trūkst vitamīnu un minerālvielu. D vitamīns ir vitāli svarīgs pareizai kalcija absorbcijai un rahīta profilaksei. Tādi elementi kā jods un selēns atbalsta vairogdziedzera darbību.
 
Iepakojums ir paredzēts 30 pieņemšanām. Dienas nauda ir 14 grami granulu + 2 brūnas kapsulas ar mikroelementiem, E vitamīnu un taukskābes + 1 maza kapsula ar probiotikām.
 
Katru dienu paņemiet vienu granulu maisiņu. Lai to izdarītu, izšķīdiniet granulu negāzētā ūdenī vai augļu sulā. Lietojiet kapsulas un tabletes pa vienai, ar lielu daudzumu šķidruma ēdienreizes laikā vai pēc tās. Mikroelementi tiek patērēti dienas laikā, tāpēc ieteicams tos regulāri lietot ilgu laiku.
 
Svarīga informācija
Orthomol Natal satur joda tabletes. Ja vairogdziedzeris ir pārmērīgi aktīvs (hipertireoze), nepieciešama ārsta konsultācija. Norādītās Orthomol Natal dienas devas pārsniegšana nav atļauta. Uztura bagātinātājs Orthomol Natal neaizstāj pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Sargāt no bērniem.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.