Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Uzturvielas imunitātei un zarnu trakta veselībai

Ražotājs: Orthomol
Kods: 4260022695141
68.68
Orthomol Immun pro ir uztura bagātinātājs ar ārstniecisku efektu un tiek izmantots diētas terapijai zarnu darbības traucējumu gadījumā (kairinātu zarnu sindroms) un dažādu etimoloģiju zarnu floras vājināšanai, tai skaitā pēc ķīmijterapijas, staru terapijas, pēc ārstēšanas ar antibiotikām, kā arī alerģijas.
 
Produkts nesatur laktozi.
 
Produkts ir pieejams granulātu maisiņu formā. Iepakojums ir paredzēts 14 un 30 pieņemšanām. Dienas nauda ir divas paciņas: paciņa ar 15 gramiem granulāta + paciņa ar 2 gramiem probiotiku.
 
Katru dienu paņemiet divas granulu paciņas. Svarīgs! Nejauciet lielos un mazos maisiņus, bet paņemiet katru atsevišķi, izšķīdinot katru no tiem apmēram 100 g (pusglāzē) negāzēta ūdens vai sulas. Paņemiet probiotikas maisu naktī 30 minūtes pirms gulētiešanas. Mikroelementi tiek patērēti dienas laikā, tāpēc ieteicams tos regulāri lietot ilgu laiku.
 
Svarīgas piezīmes
Orthomol Immun pro jālieto stingri pēc ārsta ieteikuma un uzraudzībā. Norādītās Orthomol Immun pro dienas devas pārsniegšana nav atļauta. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu, sabalansētu uzturu un zāļu terapiju.
 
Sargāt no bērniem.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.