Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Imunitātes stiprināšanai, pie pirmajām saaukstēšanās pazīmēm, pēc slimošanām imunitātes atjaunošanai

Ražotājs: Orthomol
Kods: 4260022691082
48.00

Orthomol® Immun Diētiskā pārtika cilvēkiem ar veselības traucējumiem. Diētiskai lietošanai cilvēkiem ar imūnās sistēmas mazspēju, piemēram, pirms epidēmijas perioda vai pēc ķīmijterapijas, staru terapijas.

Kā lietot Orthomol® Immun?
Vienas paciņas saturu (vienu dienas devu) izšķīdiniet 100- 150 ml negāzēta ūdens vai sulas, iedzeriet ēšanas laikā vai pēc ēdienreizes.

Iepakojums: Lietošanai 15 dienas

 

Orthomol® Immun var lietot sezonālo infekciju periodā profilaktiski, saaukstēšanās laikā un pēc atveseļošanās, lai līdzsvarotu organisma bioķīmisko disbalansu, tas ir, normalizētu pH līmeni, atjaunotu mikrouzturvielu deficītus vai tiktu galā ar dažādu organismā esošo kaitīgo vielu pārpalikumiem.

Imunitāte ir organisma neuzņēmība pret noteiktu infekcijas slimības ierosinātāja mikroorganismu, toksīnu, indi vai cita rakstura antigēnu. Sliktas imunitātes pazīme ir organisma nespēja cīnīties ar infekcijām. Tomēr nevar uzskatīt, ka cilvēkam ir slikta imunitāte, ja viņš pāris reizes gadā saaukstējas.

Sezonālo infekciju laikā palielinās organisma vajadzība pēc dažādām uzturvielām, piemēram, C un D vitamīniem, mikroelementiem, piemēram, cinks, mangāns, varš.

Ortomolekulārā medicīna ir zinātne par veselības saglabāšanu un slimību ārstēšanu, izmantojot dabiskās, visiem zināmās organisma funkcionēšanai nepieciešamās uzturvielas, tikai tās pareizi sabalansējot- lietojot atbilstošās devās un kombinācijās.

Būtiska informācija: Produkts lietojams ārstniecības personu uzraudzībā. Nedrīkst lietot kā vienīgo uztura avotu. Nesatur laktozi un glutēnu. Satur viegli šķīstošos ogļhidrātus, tādēļ pacientiem ar glikozes tolerances traucējumiem, lietošanas laikā jākontrolē vielmaiņas rādītāji. Satur jodu. Ja slimojat ar vairogdziedzera hiperfunkcju (hipertireozi), pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu. Orthomol® Immun neaizstāj citas ieteiktās zāles.

Priekšrocības: Vit. C, D, E, Zn, Se, Cu, folskābe, taukskābes, polifenoli, pietiekamās devās labākai imūnmodulējošajai iedarbībai. Toksīnu izvadei (detoksikācijas 1. fāzei) nepieciešamās uzturvielas: vit. B1, B2, B3, magnijs, dzelzs, selēns, N-acetilcisteīns, E vit., beta karotīni. (2.fāzei): vit. C, N-acetilcisteīns. Superoksīda dismutāzes (SOD) aktivitāti labvēlīgi ietekmējošās uzturvielas: cinks, mangāns, varš, dzelzs (O2 radikāļu neitralizēšanai).
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.