g Orthomol Beauty N30 Kosmētika, līdzekļi un piedierumi Veselībai, Vitamīni. - no amarina.lv

Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Satur biotīnu un cinku, kas palīdz uzturēt matu un nagu veselību

Ražotājs: Orthomol
Kods: 4260022696070
82.00

Uztura bagātinātājs Orthomol Beauty aktivizē dabīgo skaistumu, jo sastāvā ir ortomolekulāro uzturvielu kombinācija - zinātniski pamatota kombinācija. Iepakojumā 30 devas.

Pamatuzturvielas, kas nepieciešamas ādas mitrināšanai ir hialuronskābe, elastībai – kolagēns, taču ar to vien nepietiek. Lai abas iepriekšminētās vielas varētu labāk uzsūkties, nepieciešams vitamīns C. Ādai nepieciešams arī koenzīms Q10. Tas sekmē enerģijas ražošanu un aizsargā šūnas no kaitīgajām vielām - ir antioksidants. Jaunībā organisms to spēj saražot pietiekami labi, taču vidēji pēc četrdesmit gadu sasniegšanas organisms vairāk to nedara tik intensīvi, tāpēc būtiski šo mikrouzturvielu uzņemt papildus. Savukārt, koenzīms Q10 un vitamīns C piesaista labāk ādai skābekli, tātad sekmē dzīvības procesus šūnās. Tomēr ādai joprojām nepietiek tikai ar šīm uzturvielām. Nepieciešams arī vitamīns E, selēns, cinks, biotīns. Šiem elementiem ir antioksidatīvā iedarbība un spēja sekmēt brīvo radikāļu jeb kaitīgo vielu izvadi no šūnām.

Mēs visi zinām, ka dabā ir sastopami antioksidanti. Iedomājieties Itālijas sauli, jūru un olīvu audzes. Kāpēc itāļi ir slaveni ar Vidusjūras diētu? Tāpēc, ka savā uzturā ik dienu iekļauj olīveļļu. Tā ir viena no spēcīgākajiem antioksidantiem pasaulē. Īpaši izcelsim olīvu augļu miziņā esošo hidroksitirizolu. Tas ir bagāts ar polifenoliem, tātad - antioksidantiem. Orthomol Beauty ir Vidusjūras saules maigs pieskāriens jūsu ādai. Orthomol Beauty ir antioksidatīvs jaunības eliksīrs jūsu skaistumam.

Visas iepriekšminētās uzturvielas ir Orthomol Beauty skaistuma dzērienu sastāvā. Rezumējot, atgādināsim, ka Orthomol Beauty sastāvā ir hialuronskābe, kolagēns, citamīns C un E, koenzīms Q10, biotīns, cinks, selēns un olīvu augļu ekstrakts - tās ir skaistumam būtiskās uzturvielas. Produkts nesatur laktozi un lipekli.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.