Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas

Augstas kvalitātes Eiropas sūkalu proteīna koncentrātu ar lielisku šķīdību

Ražotājs: ICONFIT
Kods: 4744130012019
16.90
ICONFIT WHEY PROTEIN 80 pamatā ir lieliski šķīstošs kvalitatīvs sūkalu olbaltumvielu koncentrāts. Šajā produktā mēs izmantojam tikai pašas labākās izejvielas, kuras labi šķīst, neveido kunkuļus un kurām ir patīkama maiga garša. Bagātīgais aminoskābju saturs nodrošina vislabākos apstākļus muskuļu attīstībai un atjaunošanai pēc treniņa! Produkts nesatur nevajadzīgas krāsvielas vai stabilizatorus. Pieejams gan nesaldinātā veidā, gan arī ar populāro sukralozi un stēvijas bāzes saldinātāju.
 
Kāpēc izvēlēties ICONFIT Whey Protein 80, nevis kādu importa sūkalu proteīnu?
 
ICONFIT KVALITĀTES GARANTIJA! Mēs apsolām, ka nekad nepiekāpjamies saistībā ar izejvielu kvalitāti! Mēs neizmantojam lētās poļu sūkalu olbaltumvielas, kam ir zemāka kvalitāte, bet gan dodam priekšroku tikai augstākās kvalitātes sūkalu olbaltumvielām no Vācijas! Neļauj sevi apmānīt ārzemju zīmoliem, kas reizēm ir pat 2-3 reizes dārgāki!
ICONFIT Whey Protein 80 aromatizētie varianti ir augstas kvalitātes sūkalu olbaltumvielu koncentrāti, kuriem ir pievienotas garšvielas, kakao pulveris (tikai produktam ar šokolādes garšu) un neliels daudzums sukralozes vai stēvijas bāzes saldinātāja.AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.