nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods:
74.00 €
59.20 Akcija!-20%

GUAM FIR - MODELĒJOŠA MASKA VĒDERAM UN VIDUKLIM, 1 kg

ar jūras aļģēm un FIR infrasarkano starojumu

Efektīvs un pilnīgi dabīgs produkts ar unikālām īpašībām. Samazina zemādas tauku slāni vēdera un jostasvietas rajonā, novērš ādas ļenganumu, atjauno tās vingrumu un elastību, samazina vidukļa apjomu*. Maskas formula satur augstu jūras aļģu koncentrāciju (21%), kā arī augsti aktīvus augu ekstraktus un ēteriskās eļļas, kas kopā rada ļoti efektīvu lipolītisku un atjaunojošu efektu. Produktā ietilpst arī līdz 53 mikroniem mikronizēts melnais turmalīns. Melnā turmalīna mikrokristāli spēj uztvert cilvēka ķermeņa siltumu un to atstarot kā tālo infrasarkano starojumu FIR (Far Infrared Rays). Šis starojums sasilda dziļos ādas slāņus un labvēlīgi aktivizē mikrocirkulāciju, kas savukārt ievērojami palielina aktīvo vielu absorbciju no jūras aļģēm un augu ekstraktiem ādas šūnās. Rezultātā palielinās procedūru efektivitāte.
*Apjoma samazināšanās netiek pielīdzināta svara zudumam.

Aktīvās sastāvdaļas: melnais turmalīns, GUAM jūras aļģes, māls, fuki, zirgkastaņas un efejas fitoekstrakti, salvijas un citrona ēteriskās eļļas, escīns, kofeīns, sildošs komplekss. 

LIETOŠANA: Pirms lietošanas kārtīgi samaisīt. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz ādas un cieši aptīt ar plēvi – no apakšas uz augšu (ieteicams izmantot pārtikas plēvi) – un atstāt uz 40 minūtēm. Noņemt plēvi un maskas atliekas nomazgāt ar ūdeni. Siltuma un dedzināšanas sajūta procedūras laikā, kā arī viegls ādas apsārtums pēc tās ir normāla parādība. Procedūras nobeigumā ieziest ādu ar GUAM FIR nostiepjošo krēmu-gelu.

Lietošanas kurss: pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras. Pēc tam pietiks ar vienu uzturošu procedūru nedēļā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.