Produkcija

nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: GUAM
Kods: 8025021811833
42.00

Jauna pastiprinātas iedarbības formula, radīta speciāli cīņai ar ielaistām celulīta formām, kas grūti padodas ārstēšanai. Nekavējošs efekts jau pēc pirmajām lietošanas reizēm – ievērojami samazinās gurnu apjoms, izlīdzinās ādas reljefs, palielinās tās elastība un vingrums. Efektīvi aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības. Satur bioloģiski aktīvu jūras aļģu ekstraktu, kura antioksidanta iedarbība vairāk nekā 3 reizes pārspēj tradicionālo ekstraktu aktivitāti. Siltuma un vieglas durstīšanas sajūta procedūras laikā, kā arī neliels ādas apsarkums pēc tās ir normāla parādība. Nav ieteicams lietot jutīgai ādai.


Aktīvie komponenti: sasmalcinātas jūras aļģes, bioloģiski aktīvs jūras aļģu ekstrakts, jūras māli, efejas fitoekstrakts, zirgkastaņas ekstrakts, kosas ekstrakts, citrona un raudenes ēteriskās eļļas.


LIETOŠANA: Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt bundžiņas saturu. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz problemātiskajām zonām (gurniem un sēžamvietas), cieši notīt ar virtuves plēvi un ļaut iedarboties 45 minūtes. Noņemt plēvi un nomazgāt maskas paliekas ar ūdeni. Ietīšanas procedūras rezultātu nostiprināšanai lietot GUAM nostiepjošo gēlu.


Kurss: pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras 4 nedēļu laikā. Pēc tam pietiek ar vienu uzturošu procedūru nedēļā.

 AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.