nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: -
Kods:
3.00

Līdzeklim piemīt pretmikrobu iedarbība attiecībā uz pret gramnegatīviem un grampozitīviem (ieskaitot tuberkuloza  mikobaktērijas)  mikroorganismiem; vīrusiem (attiecībā pret visiem, cilvēkam zinamiem,vīrusiem-patogeniem, t.sk. enterālo un parenterālo  hepatīta vīrusiem (t.sk.A, B,C), HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, enterovīrusiem, SARS vīrusiem, H5N1”putnu” gripa  vīrusiem, A/H1N1 ”cūku” gripa vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa vīrusiem un citiem vīrusiem, Candida un Trihofitona sēnēm.

 

 

 

 

Lietošanas pamācība:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Virsmas saslapināt ar gatavo šķīdumu un noslaukt. Priekšmetus un instrumentus var apslacīt ar šķīdumu vai iegremdēt šķīdumā uz laiku, kas nepieciešams dezinfekcijai.

Ekspozīcijas laiks:

Baktērijas

P. aeruginosa, S.aureus, E.hirae, E.coli, P. Mirabilis, S.typhimurium, Kl.pheumonial

 

2 min

Mycobacterium B5

5 min

Sēnītes

Candida albicans, Trichophyton gypseum

15 min

Vīrusi:

Hepatīta vīrusiem  HCV, HAV, HBV , HIV, poliomielīta, adenovīrusiem, entoravīrusiem, rotavīrusiem, SARS vīrusiem, „putnu” gripa H5N1 vīrusiem, „cūku” gripa A/H1N1vīrusiem, cilvēka gripa, herpesa  vīrusiem un citiem.

 

 

5 min

 Līdzeklis „Forasept” ir bezkrāsains šķīdums, nesatur spirtu, neizraisa blakusparādības, šķīdums nesatur ozona postošas vielas. Līdzeklis ir saderīgs ar jebkurām virsmām, ir biotrūdējošs un ekoloģiski nekaitīgs.

Līdzeklim piemīt labas mazgājošas īpašības. Līdzekli nedrīkst lietot kopā ar sintētiskām ziepēm un pulveriem.

 

 

 

 
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.