nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Perspi Guard Pret svīšanu - Padušu ieliknīši Perspi Guard Shield Ultra

Perspi Guard Pret svīšanu - Antibakteriālais līdzeklis ķermeņa mazgāšanai Perspi Guard Body Wash

Perspi Guard Pret svīšanu - Pretsvīšanas līdzeklis Perspi Guard Rock
pret svīšanu, liela svīšana, dezodorants, antiperspirants, perspi guard, svīšana, bez svīšanas, paduses, pretsviedru līdzeklis, sviedras

Pret svīšanu - Novērst nepatīkamu ķermeņa smaku un izvairīties no baktērijām tagad ir iespējams ar Perspi Guard Body Wash.

Ražotājs: Perspi Guard
Kods:
5.98

Antibakteriālais līdzeklis ķermeņa mazgāšanai Perspi Guard Body Wash

Novērst nepatīkamu ķermeņa smaku un izvairīties no baktērijām tagad ir iespējams ar Perspi Guard Body Wash.

Daudziem zināms fakts, ka nepatīkamā sviedru smaka sākas ar bakteriju izplatīšanu. Kad mēs mazgājamies ar ziepēm vai dušas želeju, mēs uz neilgu laiku noskalojam no sevis kaitīgas bakterijas.  Bet kad mums paliek silti, tad viss sākas no jauna – baktērijas atkal sāk izplatīties. Lietojot Perspi Body Wash, baktēriju izplatīšana tiek bloķēta, sviedru smaka vairāk nepārādās.

Lietojot Perspi Body Wash kopā ar parasto Perspi Guard dezodorantu,  jūs sasniegsiet labākus rezultātus un ilgāku aizsardzību pret bakterijām.

Lietošanas instrukcija:

 

Katrā mazgāšanas reizē iemasejiet Perspi Guard Body Wash tajās ķermeņa daļās, kas visvairāk cieš no svīšanas. Tad kārtīgi noskalojiet ar lielu ūdens daudzumu.

Sastāvs:Coconut Diethanol Amide, Tocopherol, Citric Acid, Sodium chloride, CAB, Lanolin Alcohol, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Parfum, Aqua. Triclosan (0.2%).

Ja Jums ir jautājumi, jūs varat tos uzdot www.amarina.lv administratoram, piezvanot - +37166118778, vai rakstot uz e-pastu birojs@amarina.lv

 
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.