nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
pret svīšanu, liela svīšana, dezodorants, antiperspirants, perspi guard, svīšana, bez svīšanas, paduses

Pret svīšanu - Dezodorants Perspi-Rock ir pilnībā dabisks produkts no Āzijas sāls raktuvēm. Dezodorants Perspi-Rock aizsargā pret nepatīkamu sviedru aromātu ilgāk nekā 24 stundas. Šī dezodoranta ražošanā netiek izmantotas mākslīgas ķīmiskās vielas.

Ražotājs: Perspi Guard
Kods:
12.00

Perspi-Rock ir dabisks kālija alumīnija kristāls.

Kālija alumīnijs ir dabiska antiseptiska viela, kas iznīcina baktērijas, tādēļ tas ir lieliski piemērots nepatīkamā sviedru aromāta novēršanai. Tas aiztur to baktēriju rašanos uz ādas, kas rada nepatīkamu aromātu.

Āzijā šis dabiskais mineralizētais sāls kristāls tiek saukts arī vārdā “Tawas”. Tur šis kristāls tiek lietots jau simtiem gadu.

Izmantojot dezodorantu Perspi-Rock, āda tiek pārklāta ar mikroskopisku minerālā sāls slāni, kurš neaizsprosto poras un aizsargā pret nepatīkamo sviedru aromātu.

Perspi-Rock lietošanas veids 

Iesmērējiet ar dezodorantu Perspi-Rock to ķermeņa daļu, kuru vēlaties aizsargāt pret nepatīkamo sviedru aromātu. Lietojiet tikai uz tīras ādas.

Perspi-Rock daudzums:

60 g. Dezodorants Perspi-Rock tiek pārdots tāda lieluma iepakojumā, kas ietilpst plaukstā, tādēļ tas ir ērti ievietojams rokassomā un lieliski piemērots ceļošanai. Regulāri lietojot šo dezodorantu, ar šo daudzumu pietiks 6–8 nedēļām atkarībā no tās ķermeņa daļas laukuma, kuras svīšanu vēlaties novērst.

Derīguma termiņš:

skatīt uz iepakojuma

Mūsu solījums jums

Mēs garantējam, ka dezodorants Perspi-Rock ir ekoloģisks un dabisks, kā arī ir daudz efektīvāks un mazāk kairina ādu nekā tas līdzeklis, ko lietojat pašlaik. Izmēģinot dezodorantu Perspi-Rock, būsiet pārsteigts, kā līdz šim varējāt bez tā iztikt.

 

Ja Jums ir jautājumi, jūs varat tos uzdot www.amarina.lv administratoram, piezvanot - +37166118778, vai rakstot uz e-pastu birojs@amarina.lv
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.