nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
XLASH X lash x Brow
Ražotājs: Xlash
Kods:
49.00 €
39.20 €Akcija!-20%

Vai Jūsu skropstas ir pārāk īsas
Tā vairs nav problēma!

Ar Xlash skaistas, garas un sakoptas skropstas kļūs par realitāti. Aizmirstiet par skropstu pieaudzēšanu un pagarinošu skropstu tušu - Jums tas vairs nav nepieciešams!Līdzekļa Xlash noslēpums   

 

      Tāpat kā visiem uzņēmuma Almea izstrādājumiem, skropstu augšanas līdzeklis Xlash tika izstrādāts, apvienojot mūsdienu tehnoloģijas un tradicionālo austrumu pieredzi. Austrumos tūkstošiem gadu tika izmantotas krāsu mēles (Isadis tinctoria) lapas, lai uzacīm un skropstām piešķirtu piesātinātāku krāsu un īpašu apjomu, tieši kā noslēpumainais un hipnotizējošais austrumu skaistuļu skatiens!

Bet skropstu augšanas stimulēšanas gela Xlash sastāvā ir ne tikai krāsu mēles lapas - tas ir unikāls līdzeklis,       ražots no vairākām dabīgām sastāvdaļām. Koraļļu ekstrakts stimulē asinsriti un atjauno matu folikulus, arobavita zāles ekstrakti un haritaki (Chebulic) skābe veicina matu augšanu, savukārt krāsu mēles lapu sula  nodrošina     skropstām tumšāku un piesātinātāku toni.                                                                                                               

Skropstas gluži kā lellei 3 mēnešu laikā                                                                                                            

Vien 4 nedēļas lietojot Xlash, Jūs ievērosiet, ka skropstas ir kļuvušas stiprākas, bet pēc 3 mēnešiem tās būs   daudz garākas, apjomīgākas un košākas. Jums būs skropstas, par kādām var tikai sapņot - skropstas kā   noslēpumainām austrumu daiļavām! Garākas, košākas, tumšākas un apjomīgākas.     

 

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.