nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: -
Kods:
59.07

Jaunība uz ilgiem gadiem... Viss ir reāls!

"DETOX PROFESSIONAL SYSTEM" palīdzēs Jums:

  • atbrīvoties no miega traucējumiem,
  • nomest svarā līdz 4-6 kg 1-1,5 mēneša laikā (lieka šķidr. izdalīš. dēļ),
  • aktivizēt vielmaiņas procesus,
  • nostiprināt imunitāti un uzkrāt dzīves spēkus,
  • atbrīvoties no hroniska noguruma sindroma,
  • pagarināt savu mūžu un izskatīties veselīgāk!

Jebkurš, kas domāja par to, kā pagarināt savu jaunību, saglabāt perfektu izskatu, labi justies un būt vienmēr labā noskaņojumā, bez šaubām zina, kā pamats tām visām ir mūsu TĪRS organisms. Sasniegt to spēj katrs, jo šodien ir „Detox professional system

Kas ir “Detox professional system”?

Tas  ir efektīgs ķermeņa atveseļošanas kurss bez plastisko ķirurgu iejaukšanas ar pārliecinošiem rezultātiem, kuri patīkami Jūs pārsteigs;

mūsdienīgā, unikālā attīrīšanas sistēma, kura pēc savas darbības ir drošāka un maigāka par šodien esošiem organisma attīrīšanas veidiem;

tā ir metode, kas darbojas ar organismu delikāti un efektīgi (nevis vardarbīgi), aktivizējot pašregulācijas, pašattīrīšanas un pašatjaunošanās mehānismus. Tieši tāpēc metode ir unikālā, tai nav kontrindikāciju, bez vecuma ierobežojumiem un neizsauc pierašanu (atkarību).

Kāda ir „Detox professional system” būtība?

Detox professional system” produkcija būtībā ir bioenerģētiskie plāksteri-antioksidanti, kuru ražošana tiek balstīta uz unikālām seno laiku austrumu receptūrām un mūsdienu tehnoloģijām. Tā ir augstas kvalitātes produkcija ar naturālajām, dabiskas izcelsmes sastāvdaļām.

Kas ir nepieciešams?

Detox  professional system” metodei ir daudz priekšrocību. To lietojot, Jums nevajadzēs mainīt ierasto dzīvesveidu, tā neaizņems daudz laiku un pūlu. Nekādu papildus izmaiņu ēšanas režīmā un ikdienas ķermeņa kopšanā! Kā arī, otrādi, nekādas atteikšanas no kaut kā, kas Jums ir mīļš.

Lietošanas veids ir ļoti vienkāršs - tā ir ārējas iedarbības metode. Tik nepieciešams uzlīmēt plāksterus uz pēdām pirms gulētiešanas un tie veiks visu kas nepieciešams Jūsu atpūtas laikā!

Vesela organisma asinsvadiem ir jābūt tīriem, bet to labākais attīrīšanas veids ir toksīnu izvadīšana caur ādu (ļaujiet „elpot” Jūsu ādai).

Palaižot pašregulācijas un pašatjaunošanās mehānismus, „Detox professional system” kavē šūnu „novecošanas” procesus, pagarina šūnu vitalitāti, koriģē svaru, atjauno organisma iekšējus spēkus, rezervus un imūnas sistēmas aizsargmehānismus, kā arī rūpējas par Jūsu ārējo izskatu un psihoemocionālu stāvokli. „Detox Professional system” lieliski kombinējas ar jebkuriem preparātiem, ārstēšanas metodiem un kosmētiskiem kopšanas veidiem.

 

Katra diena ir Jūsu diena! Un kā Jūs to nodzīvosiet ir atkarīgs tikai no Jums!

Vienkārši sāciet lietot „Detox professional system”, ja vēlaties baudīt visas dzīves krāsas pilnā mērā!

Saudzīgi rūpējoties par sevi ar “Detox professional system”, pateicībā Jūs noteikti saņēmsiet stiprāku veselību un pavasari sirdī!

Ir jāsaprot, ka "DETOX PROFESSIONAL SYSTEM" nav panacēja no visām slimībām un problēmām; ieklausoties sevī, savlaicīgi veicot profilaksi, mēs dodam ieguldījumu savā nākotnē, pašsajūtā un veselības stāvoklī.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.