nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: -
Kods:
4.85

Zaļā kafija, kā arī ingvers – tie ir divi spēcīgi tauku sadedzinātāji. Gingerola un hlorogēnskābes kombinācija padara tos, iespējams, par visspēcīgākajiem dabiskajiem tauku sadedzinātājiem. Efekts, kurš ir sasniedzams dažu nedēļu laikā, ir laboratoriski pierādīts!

Zaļās kafijas, svara samazināšanai, garša ir nedaudz pliekanāka un mazāk pierasta, nekā melnajai kafijai. Ingvera vai garšaugu pievienošana atrisina pliekanās garšas problēmu un saglabā visas tās īpašības, pateicoties, kurām tiek samazināts svars.

Kā dzert zaļo kafiju ar ingveru? Pastāv vairāki pagatavošanas veidi, turklāt, ar dažādiem aromātiem. Ņemot vērā šādu dažādību, ir grūti izjust mēru, tās lietošanā. Tomēr, ir ļoti svarīgi ievērot optimālās devas. Zaļās kafijas ar ingveru lietošanas norma ir – 2 krūzītes dienā.

         Zinātnieki jau sen ir pamanījuši, ka zaļā kafija pozitīvi ietekmē svara zudumu, ko izraisa augstais hlorogēnskābes saturs tajā. Hlorogēnskābe ir spējīga izmainīt oglekļa apmaiņas shēmu cilvēka organismā. Normālos apstākļos, nepieciešamās enerģijas ražošanai organisms izmanto ogļhidrātu glikogēna rezerves, kas veidojas no glikozes – tajā laikā, kad tauku rezerves paliek neizmantotas. Hlorogēnskābe kavē šo procesu, liekot vispirms iztērēt tieši tos krājumus, kuri agrāk bija uzkrāti tauku veidā – tā patiešām aktīvi veicinot to iznīcināšanu.

         Latvijā zaļā kafija parādījās salīdzinoši nesen. Būtībā šī kafija ir Krievijas ražojums, bet tirgū ir jau arī mūsu vietējie produkti. Kāda ražotāja produktu izvēlēties – izlemj pats patērētājs, pamēģinot novērtēt šo dzērienu. Klāsts ietver: zaļo kafiju ar ingveru, zaļo kafiju ar garšaugiem.
         Kafiju, svara samazināšanai, ar dažādu garšu var iegādāties mūsu internetveikalā un mūsu veikalos visā Latvijā.

         Vairumtirdzniecības pircējiem mums ir īpašs piedāvājums. Zaļās kafijas ražošana Rīgā būtiski samazina produkta izmaksas, bet kafijas efekts un tās īpašības nemainās.

         Kafija nav pirmais produkts, kuru mēs ražojam, mums ir plaša pieredze veselības tēju ražošanā. Mūsu produktu cenas ir ievērojami zemākas, nekā konkurentiem. Griezieties vairumtirdzniecības jautājumos, mēs veiksim tādu biznesa piedāvājumu, kurš noderēs tieši Jums.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.