nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Zaļā kafija ar ingveru

Zaļā kafija ar garšaugiem maltā

Maltā zaļā kafija 100gr
Ražotājs: -
Kods:
4.85

100% dabisks produkts.

  • Novērš ādas novecošanos un iekaisumu, aizsargā to no ultravioletā starojuma.
  • Piemīt anticelulīta īpašība.
  • Piemīt iespaidīga antioksidanta iedarbība.
  • Aktivizē un paātrina vielu maiņu.
  • Pazemina cukura līmeni asinīs.
  • Nomāc bada sajūtu un samazina apetīti, kas arī ir viens no svarīgākajiem notievēšanas noteikumiem.

Malta zaļā kafija ar garšaugiem satur:

  • Maltus negrauzdētus kafijas graudus
  • Pienenes sakni
  • Fenkeli
  • Fikusu

Dabīgā zaļā kafija ir droša un nenodara nekādu kaitējumu veselībai. Ja parasto
 kafiju neiesaka dzert vairāk par 3 tasītēm dienā, tad zaļajai kafijai nav nekādu ierobežojumu šajā plānā. Dietologi bija identificējuši vielas, kuras palīdz no organisma izvadīt tauku šūnas un samazināt tauku nogulsnējumus. Zaļā kafija darbojas daudz ātrāk nekā parasts dzēriens.
            Pienenes sakni izmanto gastrītu ar sekrēta nepietiekamību ārstēšanai. Ārstnieciskās īpašības iedarbojas uz aizkuņģa dziedzeri, palīdzot izstrādāt insulīnu.
            Fenkelis ieteicams meteorisma ārstēšanai, kuņģa – zarnu trakta spazmu gadījumos, bronhīta, pneimonijas ārstēšanai. Klimaksa periodā fenkeļa eļļa ir  ļoti efektīva, tā kā stimulē estrogēna izdalīšanos. Sekmē laktācijas palielināšanos. Fenkelim piemīt arī augsta pretsēnīšu iedarbība.
            Fikusu lieto vairogdziedzera funkciju regulēšanai; pret aptaukošanos un tās sekām (astmas ar apgrūtinātu elpošanu), arteriosklerozi.
            Jūs varat nopirkt maltu zaļo kafiju Rīgā, Daugavpilī un citās pilsētās Latvijā un novērtēt šī dzēriena oriģinālās garšas īpašības. Zaļās kafijas ar garšaugiem garša nav rūgta, toties jūs jutīsiet augu piegaršu, vairāk līdzīgu zaļajai tējai vai vieglu kafijas aromātu. Mūsu internetveikalā jūs varat nopirkt zaļo kafiju par labām cenām, kā ar klasiskām, tā dabīgām piedevām: ingveru, Godži ogām, augiem – katrs pircējs izvēlēsies dzērienu pēc savas garšas. Pērkot pie mums malto zaļo kafiju, jūs izvairīsieties no nepieciešamības pārmalt cietās zaļās pupiņas, ar kurām netiek galā pat profesionālas kafijas dzirnaviņas. Mūsu maltā zaļā kafija ar augiem ir gatava lietošanai.
            Šis dzēriens nesatur nekādus aromatizatorus un citas ķīmiskas piedevas. Kafija ir iepakota vakuuma maisos, tāpēc ilgi saglabā savas īpašības un garšu kvalitāti.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.