nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: -
Kods:
4.00

Zaļā kafija ir bagāta ar hlorogēnskābi un antioksidantiem. Kafija aktīvi sašķeļ ar uzturu uzņemtos taukus un nomāc apetīti. Šī īpašība padara kafiju ne tikai par efektīvu palīgu jebkurā diētā, bet arī par lielisku patstāvīgu līdzekli notievēšanai.
            Zaļā kafija – tās ir mums pazīstamās kafijas pupiņas, bet tās nav izturējušas pilnu grauzdēšanas procesu.
            Tā vietā, lai dotos uz grauzdēšanu, zaļās kafijas pupiņas tiek šķirotas un samaltas. Zaļā kafija tiek lietota kā atsevišķi, tā arī kopīgi ar citiem augu ekstraktiem, piemēram, ar Godži ogām. Zaļā kafija ar Godži ogām pastiprina notievēšanas procesu vairākas reizes.
            Kāpēc notievē tikai ar zaļo kafiju?
            Grauzdēšana kardināli maina kafijas ķīmisko sastāvu, iznīcinot tās diētisko efektu. Hlorogēnskābe un antioksidanti noārdās termiskās apstrādes laikā, bet kofeīna daudzums strauji aug. Tāpēc parastā melnā kafija notievēšanai neder.
            Plus visam tam zaļā kafija nomāc apetīti, kas jau pats par sevi noved pie svara samazināšanas. Zaļās kafijas ekstraktam nav nekādu blakusparādību un blakusefektu. Ar piesardzību to vajadzētu lietot tikai cilvēkiem, kuri cieš no glaukomas, cukura diabēta, resnās zarnas iekaisuma sindroma vai asinssarecēšanas traucējumiem. 
            Zaļā kafija palīdz samazināt insulīna daudzumu asinīs, paātrināt metabolisma procesus. Vielu apmaiņas paātrināšanas process veicina svara samazināšanas efektivitāti.
            Atsauksmes par zaļo kafiju var būt dažādas. Par gaumi nestrīdas. Kādam patīk kafijas specifiskā garša, bet kāds ir nostiprinājis uzticību parastajai, tradicionālajai grauzdētajai kafijai. Viena pilnīgi neapstrīdama patiesība – lietojot katru dienu zaļās kafijas dzērienu, jūs noteikti notievēsiet.
            Zaļās kafijas sastāvs.
            Zaļās kafijas sastāvā ietilpst liels daudzums daudzveidīgu vitamīnu un derīgu skābju. Ļoti vērtīga ir zaļās kafijas eļļa, kura tiek plaši izmantota kosmētikā, celulīta ārstēšanai. Nepieciešams atzīmēt, ka grauzdēšanas procesā tiek pazaudētas daudzas vērtīgas īpašības. Kā zaļā tēja, tā arī kafija ir diezgan stiprs antioksidants, tāpēc to var izmantot, kā līdzekli notievēšanai. Ja jūs esat nolēmuši izmantot šo kafijas veidu, lai zaudētu dažus liekos kilogramus, tad nepieciešams atzīmēt, ka visas kafijas derīgās īpašības var pazust ilgstošas uzglabāšanas laikā, stipra siltuma un saules gaismas iedarbībā.
            Kā pagatavot zaļo kafiju?
            Lai pagatavotu zaļo kafiju, nepieciešama krūze un neliela tējkanna. Nepieciešams iebērt 2 – 3 tējkarotes kafijas krūzē, uzliet vārītu ūdeni un ļaut nostāvēties 5 minūtes. Var noliet kafiju caur sietiņu.
            Zaļā kafija ar ingveru – tas ir ne tikai efektīvs līdzeklis notievēšanai, bet arī uzlabota kafijas garša. Piegādāsim jebkurā Latvijas vietā.
AMARINA SIA

+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.