nagu lakas, geliš lakas. Līdzekļi pret matu izkrišanu
Visas kategorijas
Ražotājs: OLLIN
Kods:
9.85 €

Neatkarīgi no tā vai esat salonā, vai arī mājās, dažkārt Jums ir nepieciešama rūpīga matu attīrīšana, it īpaši, ja Jūs esat ieplānojuši veidot skaistu matu sakārtojumu.  Ollin Service Line pH 5.5 šampūns būs piemērots visiem matu tipiem un garumiem. Šis šampūns maigi attīra matus no liekajiem taukiem, netīrumiem un uzkrātajiem matu veidošanas produktiem, taču tas nav viss. Tas arī palīdz izlīdzināt matu struktūru un sagatavo matus to tālākajai apstrādei. Ideāls līdzeklis pirms matu griešanas vai veidošanas. Papildus attīrošajam efektam, šis šampūns arī palīdz stimulēt jaunu šūnu augšanu, padarot pat bojātus matus daudz veselīgākus.

Šim šampūns ir neitrāls pH un patīkams, maigs aromāts, kas sekos Jums līdzi pat stundām pirms pirmās uzklāšanas. Formula ir paredzēta rūpīgai matu kopšanai, mitruma līdzsvara saglabāšanai un nodrošina pievilcīgu spīdumu matiem.

Lietošana: Uzklāt šampūnu uz mitriem matiem, līdz tas sāk putoties, atstāt uz pāris minūtēm. Rūpīgi noskalot ar siltu ūdeni. Ja ir nepieciešamība, atkārtot procedūru.

Tilpums: 1000ml

Komentārs
AMARINA SIA+371 66118778
info@amarina.lv

Valguma iela 20, Rīga.